• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Vivo Z1 Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Çift SIM kartlı olarak çalışabilen Vivo Z1 özellikleri sayesinde aynı kategoride bulunduğu cihazlardan daha farklı olarak algılanmaktadır. 4 GB ile çalışan cihazda 8 çekirdekli bir işlemci bulunuyor. Dâhili depolama alanı 16 GB olmasına karşın depolama alanını yetersiz bulan kullanıcılar microSD kart aracılığı işe hafızayı 256 GB’a kadar yükseltebiliyor. Uzun ömürlü bataryası olan cihazda arkada bulunan ana kamera 13 MP. Özçekimlerde kullanılan ön kameranın çözünürlüğü ise 12 MP ‘den oluşuyor. Renk alternatifi geniş olan ve dışarıdan gelen gürültüleri filtreleyebilen Vivo Z1 fiyatı da kategorisindeki cihazlara göre uygun rakamlardan oluşuyor. Cihazın çıkış fiyatı için belirlenen rakamın 300€ olduğu biliniyor.
 
Reklam
Üst