• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Vivo Z5x Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Piyasaya yeni sürülen cihazlardan biri olan Vivo Z5x özellikleri kolay kavranabilir olmasıyla başlamaktadır. Rahat bir kullanım sunan cihazda 1080 x 2340 piksel ekran çözünürlüğü vardır. Ekran türü teknolojisi olarak ise IPS LCD tercih edilmiştir. Üretimi siyah renk üzerine yapılan cep telefonunda 64 B hafıza, 8 GB Ram bulunmaktadır. Dokunmatik türü olarak Kapasitif Ekran tercih edilip, arka kapağa parmak izi okuyucu yerleştirilmiştir. 200 € olarak açıklanan Vivo Z5x fiyatı cüzi olarak görülmektedir. Ön kamerasında 16 MP çözünürlük yer alan cihazın arka kısmında üç kamera vardır. Ana kamera 16 MP iken diğerleri 8 MP ve 2 MP çözünürlüktedir.
 
Reklam
Üst