Çözüldü Whatsapp Sorun

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar,
Whatsapptan gelen fotoğrafları ben normalde hep galeriye kaydederdim. Lakin Oppo'ya geçtikten sonra işler öyle olmadı. Kafasına göre fotoğrafları indiriyor. Benim çekip gönderdiğim fotoğraflar galeride hep, ama insanların gönderdikleri malesef gözükmüyor. Yani kimisi iniyor kimisi inmiyor. İnen tüm fotoğraflar whatsapptan bakınca gözüküyor ama galeride hepsi gözükmüyor. Buna bir çözüm bulabilen varsa paylaşabilir mi?

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Galeri değil de Dosya Yöneticisi uygulamasından WhatsApp klasörüne girip, kontrol eder misiniz? Sanıyorum ki bu bölüme kaydediliyor. O kısımdan da Galeri uygulamasına bir aktarma var mı ya da WhatsApp üzerinden kayıt bölümü seçilebiliyor mu... emin değilim.​

Upvote 0

fırtına

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Galeri değil de Dosya Yöneticisi uygulamasından WhatsApp klasörüne girip, kontrol eder misiniz? Sanıyorum ki bu bölüme kaydediliyor. O kısımdan da Galeri uygulamasına bir aktarma var mı ya da WhatsApp üzerinden kayıt bölümü seçilebiliyor mu... emin değilim.​

Haklısınız, oraya gidiyormuş direk. Telefondaki Galeride anladığım kadarıyla;
Telefonu bilgisayara bağladığınızda whatapp'a tıkladığınız da galeri klasörünün içinde "sent" adlı klasörü var, o klasör büyük ihtimal bizim galeri olarak kullanıyor. Bize gelenler sizin dediğiniz yerde mevcut orda görebildim. Teşekkür ederim.

Upvote 0

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Screenshot_2020-07-07-00-47-02-72.jpg

"Medya görünürlüğü" özelliği aktif mi? Bende böyle bir sıkıntı yok direkt olarak galeri klasörüne kaydediyor.

Upvote 0

fırtına

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0