Wild Rift Ekran Sorunu İle Alakalı

Furkii

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar,
Çok uzun süredir Wild Rift'i bekliyordum ancak sizin gibi bende görüntü kırılma sorunu ile karşılaştım. (Bunun yanı sıra bir mesaj aldım Wild Rift ekibinden bu sorun ile alakalı. Yazacağım) Bu sorunun bir çözümü var ancak oyun içerisinde zevk almıyorsunuz sorundan kaynaklı olarak. Grafik optimizasyonu Coloros ile uyuşmadığı için bir çok sorun yaşıyoruz. Bunun kısa çözümü, isim ve şifre girip veya Google ile giriş yaptıktan sonra bekleme ve yama ekranı geliyor ve oyunun görüntüsü bozuluyor. O ekrandayken yama bilgisini kapatmak için sağ üstteki "X" işaretine basın, ortalam 10-15 saniye bekleyin ve ardından ekranın sağ alt tarafından 2 parmak sola tıklayın. Düzgün şekilde görev ekranı açılacaktır. Daha sonra oyuna gitme isaretine basıp oyuna başlayabilirsiniz ama bazı karakterler sorunlu görüş açınıza girdiği zaman oyun yine bozuluyor, ekranınızda çıkana kadar öyle kalıyor.

Destek ekibinden aldığım mesajda:
Merhaba,
Oyun henüz beta aşamasında olduğu için bazı cihazlarda bu tarz sorunların olması çok doğal. Ekibimiz bu durum ile alakalı çalışıyor ve umuyoruz ki bir sonraki güncelleme ile bu sorun giderilecek.

Yapacağımız en iyi şey sabretmek.

Furkii

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar reno 2z cihazım demin güncelleme aldı ve oyun düzeldi. Herkese hayırlı uğurlu olsun. Sistem güncellemesi oyun değil.

Furkii

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Coloros sürümü değişmedi, ara güncelleme sanırım. Muhtemelen oyun ile ilgili geldi bu güncelleme. Çünkü oppo ve riot çok büyük iki şirket. İkisinde birbirinin kârına bu sorunu çözmüştür.

Captanfarfan

Taze Üye
Üye
Gelen güncelleme ile wild rift sorunu çözüldü oppo reno 2z de

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-13-00-49-10-88.jpg
    Screenshot_2020-12-13-00-49-10-88.jpg
    226.3 KB · Görüntüleme: 31