• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Yerli otomobil belgesel oluyor! İşte çıkış tarihi

creative

Üyecik
Üye
Mesajlar
34
Puanları
50
Yerli otomobil tanıtıldığı günden bu yana ülkemizdeki ana gündem konularından birisi olmaya devam ediyor. Yerli otomobilin ön sipariş süreci ve fiyatı konusunda tartışmalar devam ederken, TOGG’dan sevindirici bir haber geldi.

Türkiye’nin Otomobili, Twitter hesabında yapılan paylaşımda yerli otomobilin tasarım sürecini anlatan bir belgeselin Cuma günü yayınlanacağı açıklandı.Yerli otomobil belgesel oluyor: Tasarım hikayesi
Eskizlerden tam boy modele, modelden gerçeğe, tasarım sürecimiz ve #TOGG tasarım ekibimiz…” ifadeleri ile yapılan paylaşımda, yerli otomobilin tasarım hikayesi için hazırlanan mini belgeselin Cuma günü yayınlanacağı belirtiliyor.

Yerli otomobilin tasarımı konusunda Ferrari’den Cadillac’a kadar onlarca araçta imzası bulunan İtalyan otomotiv tasarım şirketi Pininfarina ile çalışıldığını daha önce sizlere duyurmuştuk. Bu kapsamda yayınlanacak olan mini belgeselde ne tür detaylara yer verileceği şimdiden büyük bir merak konusu olmaya başladı.

Kaynak: Yerli otomobil belgesel oluyor! İşte yayınlanacağı tarih - ShiftDelete.Net
 
Reklam
Üst