Tartışma YKS – LGS 2020

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Bu hafta sonu ve haftaya olan sınavlar hakkında konuşalım biraz. Sınavlar bildiğiniz gibi önce temmuz ayına daha sonra da haziran ayına geri çekildi. Öğrenciler oldukça tepkili, Twitter’da hashtag açarak seslerini duyurmaya çalıştılar. Dünya gündeminde bildiğim kadarıyla da 2.sıraya geldi.

Bu olay oldukça tartışma yaratıyor. Sanırım sınav günleri kısıtlı sokağa çıkma yasağı gelecekmiş(?)

Sizin bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Bu arada sınava girecek herkese başarılar dilerim. :)

W

wittroc

Guest
Bu sene girecektim ama bir dahaki seneye girme kararı aldım. Sokağa çıkma yasağıyla çözülecek iş değil. 2,5 milyon öğrenciden bahsediyoruz, sokağa çıkma yasağı neye yarar? Bir de bunun ailelerini düşünsek 5 milyon insan söz konusu (en az).

Moderatör tarafında düzenlendi:

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu sene girecektim ama bir dahaki seneye girme kararı aldım. Sokağa çıkma yasağıyla çözülecek iş değil. 2,5 milyon öğrenciden bahsediyoruz, sokağa çıkma yasağı neye yarar? Bir de bunun ailelerini düşünsek 5 milyon insan söz konusu (en az).
Mecburen giricem.
Siyasi içerik içermeyen mesaj atmaya özen gösterelim yorumda bulunurken

Seloo

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu sene girecektim ama bir dahaki seneye girme kararı aldım. Sokağa çıkma yasağıyla çözülecek iş değil. 2,5 milyon öğrenciden bahsediyoruz, sokağa çıkma yasağı neye yarar? Bir de bunun ailelerini düşünsek 5 milyon insan söz konusu (en az). Twitter'da ise milyonlarca tweet atıldı ama maalesef gözler kapalı. Turizm biz öğrencilerden daha önemli.
Çok haklısın

Berkay Gedik

Yeni Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
sokağa çıkma yasağı çözüm olacak gibi gelmiyor bana zaten milyonlarca öğrenci ve yakını aynı mekanda olacak hastalığın hiç bulaşmama ihtimali bana zor geliyor bide öğrencilerin üstünde sınav stresi dışında hastalık streside üzerinde olacak zor bi durum