• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

YouTube Music beklenen özelliğe kavuşuyor

sharK

İrem
Yetkili
Süper Moderatör
Mesajlar
719
Puanları
3,350
Cihaz
Reno 2Z
YouTube Music önerilen özelliği kullanıma sunulacak
Bu ayın başında Google, YouTube Music için birçok değişiklik getirmişti. Şimdi oynatılıyor arayüzünde ve kilit kontrollerinde birçok değişikliğe gidilirken, kullanıcılara daha temiz bir arayüz sağlanmaya çalışıldı. Bunlara ek olarak, sıradaki şarkının ne olduğunu görmek için yukarı kaydırma hareketi kullanıma sunuldu. Şarkı sözleri de ayrı bir sekmeye taşınmıştı.

5.jpg

Kullanıcılar tarafından uzun süredir beklenen özellik ise, dinlenen şarkıyla benzer şarkıları görebilmekti. Spotify’ın en büyük özelliklerin birisi olan önerilen şarkılar özelliği, dinlediğiniz müzik türlerine göre birçok farklı müzik önerebiliyor. Böylece kullanıcılar, kitaplığını birçok yeni müzik ile genişletebiliyordu. Yeni güncelleme ile birlikte, YouTube Music önerilen özelliği de kullanıcılarına sunulacak.

İlgili bölümü ile birlikte, beğenebileceğiniz beş şarkı ve önerilen oynatma listeleri de gelecek. Dinlediğiniz sanatçılara benzer diğer sanatçılar da, bu sekmenin aşağısında bulunuyor. Önerilen oynatma listeleri özelliği ile birlikte, dinlediğiniz müziklere benzer müziklerin olduğu çalma listeleri de kullanıcılara sunulacak.

Kaynak
 
Reklam
Üst