Çözüldü Always on display (her zaman açık ekran hk.)

Cenkteas

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Merhaba arkadaşlar,

Forum'a yeni katıldım, öncelikle hepinizi sevgi ve saygı ile selamlarım.:) Ben Reno 4 modelini alalı bir hafta oldu ve bildirimleri telefonu uyandırmadan görebilmek için her zaman açık ekran özelliğini aktif ettim. Bunun pil kullanımına ne denli bir olumsuz-negatif tesiri var acaba, hiç yoktan gibi(% 0.1 vb.) gibi bir şey mi?

kandas13

Profesör
Cihaz
Reno 4 Lite
Hoşgeldiniz;
Sürekli açık ekranı ben kendi telefonumda tercih etmiyorum. %2-3 gibi bir şarj tüketimi oluyor elbette.

Cenkteas

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
@kandas13

Hoşbuldum, çok teşekkür ederim. Eğer %2-3 bandı ise kullanmak pek doğru değil sanırım, haklısınız.

burakk40

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
%2-3'ten fazla olabilir bende reno4 alalı 1 hafta olmadı evde olduğum için meraktan açık bırakıyorum bekleme modunda şarj yiyior gereksiz hevesimi alayım kullanmam bende,gece saat ayarı yaptım 12de kapatıyor kendini ama dışarıdayken falan baya gereksiz oluyor masa başı iş yapmıyorsan :) telefonda ayrı bi sıkıntı olarak %100'den 99'a ve %1deyken 0'a çok geç düşüyor, keşke oradaki dirençlerini genele yaysalardı.

Cenkteas

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
%2-3'ten fazla olabilir bende reno4 alalı 1 hafta olmadı evde olduğum için meraktan açık bırakıyorum bekleme modunda şarj yiyior gereksiz hevesimi alayım kullanmam bende,gece saat ayarı yaptım 12de kapatıyor kendini ama dışarıdayken falan baya gereksiz oluyor masa başı iş yapmıyorsan :) telefonda ayrı bi sıkıntı olarak %100'den 99'a ve %1deyken 0'a çok geç düşüyor, keşke oradaki dirençlerini genele yaysalardı.

Ben de kapattım şimdi, bir de böyle deneyelim bakalım.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.:)