emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
1589808315901.png

Assassin’s Creed Valhalla haritası hakkında bilgilenmek isteyen oyuncular için üst düzey bir yetkiliden bazı açıklamalar geldi. 2018 yılında piyasaya sürülen Assassin’s Creed Odyssey’den sonra neler ile karşılaşacağız?
Assassin’s Creed Valhalla haritası ne kadar büyük?
Aksiyon ve rol yapma oyunu olarak tanımlanan yeni Assasin’s Creed oyunu; PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X ve PC platformları için geliştiriliyor. Bu serinin 22. yapımı olan Valhalla haritası Odyssey’den büyük mü?

Birçok oyuncu Odyssey’nin haritasından şikayet etmişti. Zira serinin 21. oyunu oldukça büyük bir haritaya sahipti. Bu konu hakkında kendi Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yapan Ubisoft Ortadoğu İletişim Başkanı Malek Teffaha, Valhalla projesinin Odyssey’den daha küçük olduğunu söylemişti.

1589808392714.png

Bir süre sonra bu paylaşımını silen Teffaha, bir daha bu konu hakkında konuşmadı. Assassin’s Creed Valhalla’nın yapımcısı Julien Laferrière, bu konu hakkında Ubisoft Ortadoğu İletişim Başkanı’nın görüşlerine katılmadı.

Laferrière, Valhalla için tasarlanan haritanın Odyssey için kullanılan haritadan biraz daha büyük olacağını ifade etti. Oyun deneyimi konusunda herhangi bir karşılaştırma yapmayan yapımcı, katıldığı bir röportajda şunları söyledi:

1589808440196.png

“Aslında bu oyunun harita konusunda Assassins Creed Odyssey’den biraz daha büyük olduğunu söyleyebilirim. Bu aşamada haritanın uzunluğunu tasvir eden ve kesin olan sayısal bilgilere sahip değilim ancak bu oyuna sadece İngiltere’nin tamamını eklemedik. Norveç’in de bir bölümünü ekledik.”

“Oyunda başka gizli dünyalar da var fakat bu konu hakkında konuşamam. Bu gizli dünyalar da Valhalla’nın haritasına katkıda bulunuyor. Bu dünyalar küçük değil. Onlar, iddialı olan oyunculara saatlerce süren bir oyun deneyimi yaşatacak.”

Ben Assassin's Creed oyunlarını çok seven biriydim Ezio Auditore Da Firenze ölene kadar... Ondan sonraki oyunlarını çok istekli oynamadım.

Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?