Tartışma coloros 11 olan arkadaslar

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Arkadaslar color os 11 yukleyen arkadaslar hangi sorunlar var hangi sorunlar duzeltildi bi anlatsaniz da daha dikkatli olalim guncelemeyi indirirken

hduman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
İlk cevap benden gelsin; bildirim sesi ayrı olarak ayarlanabiliyor. Bu güzel bir detay olmuş.

Ekli dosyalar

• IMG_20210322_175047.jpg
    IMG_20210322_175047.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 41

Emrahfdn

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Daha Stabil Ve Daha Hızlı Bir Hal Aldı Cihaz Oppo Reno 4 Lite Cihazım Performans Olarak Çok Hızlı Ve Seri Batarya Performansı da Gayet Başarılı Hal Aldı Son Güncelleme Sonrası Bence Gelen Güncellemeler ile Cihazı Güncel Stabil Tutun Saygılar ✌️

erengul04

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Daha Stabil Ve Daha Hızlı Bir Hal Aldı Cihaz Oppo Reno 4 Lite Cihazım Performans Olarak Çok Hızlı Ve Seri Batarya Performansı da Gayet Başarılı Hal Aldı Son Güncelleme Sonrası Bence Gelen Güncellemeler ile Cihazı Güncel Stabil Tutun Saygılar ✌️
Coloros 11 hakkında çok şikayet var. Sizin yorumunuzu görünce biraz olsun umutlandım. Oppo a5 2020 var taksidi bitince reno 4 almayı düşünüyorum iyi oldu bu yorum :)

Gökhan Barış

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Ben Reno 4 kullanıcısıyım. Güncellemeyi yaklaşık 1 ay beklettikten sonra yaptım nedeni oluşabilecek sorunlardan kaynaklı çekincemdi . Fakat gözü karartıp güncelledim ki Hızlı güncelliyormuş :D
Henüz bir sorun yaşamadım.
*Bildirimlerde ekran etrafında dolaşan renkli ışıklar gelmiş. Ön kamera etrafında olana benziyor. *Arkadaşın dediği gibi bildirim ses seviyesi ayarı gelmiş.
*Ara yüzler değişmiş
*Kendi uygulamaları güncellenmiş.
*Gece modu gelmiş.
*Kamera içerisinde ufak değişiklikler olmuş

Velhasıl güncelleme cihazdan cihaza farklılık gösterebilir. Reno 4 Yonga setine güvendiğim için ben yaptım ( ) senin cihazda sorun yaşatırmı bilmiyorum ama ben memnunum . :)