ColorOs 13 kısıtlı özellikler

FrankCastle

Taze Üye
Üye
Cihaz
A74
Gelen güncelleme ile birlikte türkiye'de çok kısıtlı özellik var çoğu uygulamayı apk ile yeniden yükledim ancak türkçe değil.
bildiğiniz üzere omoji uygulaması ile görüntülü aramalarda ve aramalarda emoji gözüküyordu. profilinizi vs buna göre ayarlayabiliyordunuz. apk olarak denediğimde takılı kalıyor. AOD her zaman açık ekran uygulaması kısmında bitmoji indirdiğimizde her zaman açık ekran ayarındabitmojim gözüküyor ancak ekranda gözükmüyor.
yeni sürümlerden biri olan dosyalarda güzel özellikler mevcut ayrıca cihaz yöneticisi için de öyle. omoji my oppo uygulamasını indirip kendi profilime girdiğimde gördüm. blurlama özelliği çalışıyor bu arada. whatsapp veya instagram ile ss alıp galeriden girip düzenleyin ve ordan blurlama ayarlarında oto var ona basıp otomatik sansürlüyor güzel olmuş. oyunlar uygulamasının yabancılarda farklı versiyonu mevcut ancak garipti ve ses değiştirme özelliği kayboluyordu bazılarında fazla kurcalamadım. ekran süresine bağlı değişen duvar kağıdı gelmemiş. yeni mi bilmiyorum ancak uygulamaların adını değiştirme özelliği var ikon da var ancak paket yüklemek vs gerekiyor uğraşmadım. hava durumu, fotoğraflar, cihaz yöneticisi,telefon klonlayıcı,kişiler(?),dosyalarım gibi uygulamaların güncel apklarını indirip kurdum.
Mesajlar birleştirildi:

ayrıca zarchiver ve diğer uygulamalarda dosya adlarını değiştiremiyorum artık sizlerde de böyle mi bilmiyorum. Pubg oynarken kasıyor gibi her zamanki kasmalardan mı yoksa güncelleme sonrası mı emin değilim.