APK ColorOS 13 Quick Glance 13.7.3 APK

Ahmet 2582

Taze Üye
Üye
Cihaz
A73
Merhaba bende akıllı asistan bölmesine kaydırıyorum quick glance geliyor fakat 2 saniye sonra ana ekrana atıyor

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Dediğinizi yaptım , ana ekranda basılı tutup sol üstteki + bastığımda widget ekleme bölümü çıkıyor.Onun haricinde ayar ya da başka bir şey yapabileceğim bir bölüm çıkmıyor telefonda.
Teşekkürler.
Ayarlar'a girip ordan ana ekran ayarlarından açmalısınız onu kast etmiştim.

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Android 11 de çalışır mı bu program
Çalışır.
Mesajlar birleştirildi:

Yaptım ,Quick glance aktif görünüyor fakat dediğim gibi sadece widget ekleye biliyorum.Sanırım coloros 13 ile uyum sorunu var.
Teşekkür ederim.
Yardımcı olamadığım için üzgünüm fakat uygulama resmi olarak ülkede olmadığı için böyle sıkıntılar olabiliyor, çözümler de çok kısıtlı maalesef.

xwolf

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Çalışır.
Mesajlar birleştirildi:

Yardımcı olamadığım için üzgünüm fakat uygulama resmi olarak ülkede olmadığı için böyle sıkıntılar olabiliyor, çözümler de çok kısıtlı maalesef.
Yardımcı olamamak ne demek ,uygulamayı ekleyerek fazlasıyla yardımcı oldunuz ,widgetler de yeterli.Tekrar teşekkürler

Çağan

Taze Üye
Üye
Cihaz
A74
Aylar öncesinde sizlerle ColorOS 12.1 de widgetlar dahil çalışan bir Quick Glance APK sı paylaşmıştım. Şimdi cihazlarımıza ColorOS 13 geliyor, ve buna uyumlu yeni Quick Glance APK sını sizlere sunuyorum. Değişiklik olarak arayüzde ufak dokunuşlar yapılmış ve ColorOS 13 uyumlu hale gelmiş. Başka bir farklılık yok. Widget'lar ile ana sayfanızı bir nebze olsun kişiselleştirebilir, kısayollar ekleyebilirsiniz. Normalde yüklediğiniz zaman bendeki gibi depolama temizleme, pil kullanımı gibi widget'lar olmayacaktır. Bunu da Telefon yöneticisi uygulamamızı global şekle güncelleyerek getireceğiz. Hem fazladan özellikler kazanacağız hem de widgetlar edineceğiz. Yeni Quick Glance indirme linkini aşağıya bırakıyorum. Telefon yöneticisini de güncellemek isteyenler için konu aşağıda.

İndirme linki:

VirusTotal tarama linki:

Telefon Yöneticisi güncelleme:

Kaynak: t.me/realmesystemapplication ,thanks.
Hocam link bozuk