ColorOS 14'ün En Son Yükseltme Planları Ortaya Çıktı: Birçok OPPO ve OnePlus Cihazı Güncellemeleri Alacak

sevgiseli

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
OPPO, hem Çin hem de küresel pazarlarda Android 14 işletim sistemini temel alan Color 14 özel görünümünü zaten duyurdu ve cihazların çoğu halihazırda kararlı, açık beta ve kapalı beta güncellemeleri aldı. En yeni OPPO ve OnePlus amiral gemilerinden bazıları, önceden yüklenmiş ColorOS 14 ile birlikte geldi.

OPPO, kullanıcılardan gelen geri bildirimlere dayanarak ColorOS 14 özel kaplamasını iyileştirdi ve geliştirdi, ayrıca OPPO ve OnePlus cihazları için yükseltme planları da paylaşıldı.

ColorOS-14.jpg

İşte bu konuda daha fazla bilgi.

ColorOS 14 En Son Yükseltme Planları

ColorOS 14'ün en son yükseltmesinin ilk partisi Ocak 2024'te bu ay piyasaya sürülecek ve ekran kaydı sırasında kayan pencere ve akıcı bulut modları desteği, ek sallama ve atlama durdurma hatırlatıcısı, özel yazı tipi stili gibi özelliklerden oluşacak. durum çubuğunda, optimize edilmiş kilit ekranı şarj ses efektleri ve animasyonları, kilit ekranı şifre arayüzü için optimize edilmiş düzen ve tasarım, optimize edilmiş geri tepme animasyon efekti, optimize edilmiş Xiaobu ekran tanıma hızı, kişisel erişim noktası akışkan bulut bağlantısı ve cihaz sayısı için optimize edilmiş ekran, optimize edilmiş motor titreşim efekti, ayrı uygulamalar için özel ekran yenileme hızı, göz koruma modunda ve ortam rengine uyarlama modunda kilit ekranı için optimize edilmiş renkli ekran ve fotoğraf albümünde orijinal görüntünün üzerine yazma desteği.

Bu Color 14 yükseltmesinin ilk partisi 29 Şubat 2024'e kadar kapsanacak ve OPPO Find N3, OPPO Find N3 Flip, OPPO Find X7 serisi, OPPO Find X6 serisi, OPPO Reno 11 serisi, OnePlus 12, OnePlus'tan oluşan cihazlar 11, OnePlus Ace 3, OnePlus Ace 2 Pro ve OnePlus Ace 2 bunu alacak.

ColorOS 14'ün en son yükseltmesinin ikinci partisi Şubat 2024'te piyasaya sürülmeye başlayacak ve özellikler arasında yeni bir siyah ekran parmak izi kilidini açma, kontrol merkezinde eklenen otomatik parlaklık ayarı kısayolu, eklenen cihaz sensörü yönetim sistemi, QQ müzik görüntüleme desteği, optimize edilmiş 15 günlük hava durumu tahmini raporu, Xiaobu ekran tanımada resim kaydetme, Takvimde hafta numaraları, giriş yöntemi klavyesi için kelime bölümleme modu desteği ve fotoğraf albümü için gezinme çubuğu değiştirme ayarı.

Bu kullanıma sunma işleminin 10 Mart 2024'te tamamlanacağı ve yine yukarıda belirtilen cihazların bunu alacağı söyleniyor. Marka ayrıca diğer uygun modeller için ColorOS 14 ve sonraki güncellemelerin 31 Mart 2024'ten önce yayınlanacağını da doğruladı.

003IhDOMgy1hm4jn1hqdsj60ic49z1at02-scaled.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Stein

Forum Kurucusu
Admin
Yönetici
Cihaz
Find X2 Pro
bilgilendirme için teşekkürler

zaribin

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Arkadaşlar Merhaba .Ben oppo find 6x pro almak istiyorum.Ama Cihaz Çin surümü olduğu için bildirimler,google,uygulamaların'da sorun yaşarmıyım.