Güncelleme sonrası Adım sayacı çalışmıyor

enesky36

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Android 10 güncellemesini aldıktan sonra adım sayacı çalışmıyor 3 gündür veriyi 0 olarak gösteriyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

oppoguz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Merhaba,

Ayarlar > Uygulama Yönetimi > Sistem Uygulamaları > Smart Assistant yolunu izleyerek verileri temizleme işlemini deneyebilirsiniz.
Telefonu güç tasarrufu modunda kullanıyorsanız kapatıp gözlemleyin.
Sorununuz devam ediyorsa Play Store üzerinden alternatif adım sayar uygulamalarını kullanarak sorunun cihazdan kaynaklandığını gözlemleyebilirsiniz.
Yazılımsal bir sorun ise factory reset atmayı deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

Blcm51

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba,

Ayarlar > Uygulama Yönetimi > Sistem Uygulamaları > Smart Assistant yolunu izleyerek verileri temizleme işlemini deneyebilirsiniz.
Telefonu güç tasarrufu modunda kullanıyorsanız kapatıp gözlemleyin.
Sorununuz devam ediyorsa Play Store üzerinden alternatif adım sayar uygulamalarını kullanarak sorunun cihazdan kaynaklandığını gözlemleyebilirsiniz.
Yazılımsal bir sorun ise factory reset atmayı deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.
Merhaba. Aynı sorun bende de başladı. 3 gündür saymıyor ve o günleri göstermiyor. Verileri temizledim ama nafile. Sadece bunun için de factory reset atıp diğer ayarları bozmak istemiyorum. Alternatif bir çözüm var mı acaba?

enturk

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Merhaba. Aynı sorun bende de başladı. 3 gündür saymıyor ve o günleri göstermiyor. Verileri temizledim ama nafile. Sadece bunun için de factory reset atıp diğer ayarları bozmak istemiyorum. Alternatif bir çözüm var mı acaba?
Var telefonu değiştirmek.Yani oppo yu bir daha eline almamak.Böylece bu ve bunun gibi bir yığın sorunla bir daha karşılaşmazsın.Nen de öyle yapacağım.