Hangi Oppo modelleri Android 13’lü ColorOS 13 alacak?

hayko

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Maalesef Reno 4 serisi ColorOS 13 almayacak. Reno 5 ve üstü alacak. Global Takvim'in 1'inci çeyreğine geldik bu saatten sonra bence pek birşey değişmez. Yine de belki OPPO son dakika sürprizi yapabilir.
Mesajlar birleştirildi:

Merak etmeyin, Reno 6 serisi Türkiye'de de ColorOS 13 alacaktır ama gelmesi biraz uzun sürebilir. Çünkü OPPO Türkiye'yi hep son plana koyuyor.

ben süpriz bekliyorum açıkcası. eylül 2020'de duyurulan reno4 lite'ye coloros13 vermemesi için bir sebep göremiyorum. güvenlik güncelleştirmelerini vermeye devam etsin benim için bu da yeterli olur aslında. taş gibi telefon çıktı. 2020'nin 12. ayında eskişehir turkcell'den kdv dahil 3498,49₺'e aldığım telefonu sadece kurulumdan önce fabrika ayarlarına bir kere sıfırladım. 2023 aralık ayına iki ay kala kullanım açısından bu benim için bir rekor olacak. iphone'u bir kaç sıfırladığımı bilirim. oppo'da bunun olmamaıs gerçekten mucize oldu. realme de aldırmıştım, o da iyi çıktı. yakın zamanda da samsung aldırdım. oppo'nun güncel modellerini piyasada görseydim, tercih ederdim yine ama adeta terk ettiler tr'yi.