iOS 14

W

wittroc

Guest
Apple, iOS 14 başta olmak üzere iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14 ve macOS 10.16 işletim sistemlerini lanse edeceği WWDC 2020 etkinliğinin ne zaman başlayacağını duyurdu.

Screenshot_2020-05-06-17-52-35-27.png

Apple'ın her yıl yeni işletim sistemlerini duyurduğu ve (bazen) sürpriz ürünler tanıttığı WWDC etkinliği için tarih belli oldu.​

WWDC20. TARİH 22 HAZİRAN!
Bu yıl otuz birincisi düzenlenecek olan Dünya Geliştiriciler Konferansı, WWDC20 adıyla 22 Haziran'da dijital olarak geliştiricilere kapılarını açacak.

Normal şartlarda San Jose'de düzenlenen etkinlik; pandemi nedeniyle sanal ortama taşınıyor.​

Etkinlik, 1.599$'lık katılım ücretine sahip ama bu sene ücret alınmayacak. Bu da daha fazla katılımcı demek.​

Apple'ın pazarlamadan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Phil Schiller, etkinlikle ilgili açıklamada bulundu.​
Açıklamada şunları söyledi:​
"WWDC20; Apple ekosisteminin geleceğini öğrenmek isteyenler için Haziran ayında 23 milyondan fazla küresel geliştirici topluluğumuzu, bir hafta boyunca benzeri görülmemiş şekilde bir araya getirecek."​

iOS 14 Geliyor!
WWDC20 etkinliğinde iOS 14 başta olmak üzere iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14, HomePodOS 13.4 ve macOS 10.16 işletim sistemleri tanıtılacak.

Kaynak:

Screenshot_2020-05-06-18-01-17-49.png

Sergüzeşt

Aktif Üye
Banlandı
Ben IOS14'un fazla birşey vereceğini düşünmüyorum. Klasik Apple. 3 ana güncellemede 1 tane adam akıllı özellik verir. Gerisi boş kalıyor.

W

wittroc

Guest
Aynen öyle hocam. IOS13'ün en büyük özelliği dark modun gelmesiydi. O özelliği IOS11'de de gönderebilirlerdi ama Apple çok kurnaz bir firma. :D
Hocam bi' dönem Apple dendiğinde gerçekten inovatif bir marka akla geliyordu ama artık rakipler ne yaparsa o yapılıyor. Karanlık mod geldi, iOS 13 ile getirdiler; çentik geldi, direkt çentiğe geçtiler. Artık takip edilen değil de takip eden bir Apple ile karşı karşıyayız. Umarım gerçekten devrim niteliğinde bir özellikle gelirler.

Sergüzeşt

Aktif Üye
Banlandı
Hocam bi' dönem Apple dendiğinde gerçekten inovatif bir marka akla geliyordu ama artık rakipler ne yaparsa o yapılıyor. Karanlık mod geldi, iOS 13 ile getirdiler; çentik geldi, direkt çentiğe geçtiler. Artık takip edilen değil de takip eden bir Apple ile karşı karşıyayız. Umarım gerçekten devrim niteliğinde bir özellikle gelirler.
İnşallah hocam. Sıktı artık her markanın aynı tarz telefonları özellikleri. Beklemedeyiz.