Çözüldü kamera karşılaştırması

Emrah43

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Oppo reno4 kamera özellikleri Oppo reno5 ten daha üstün sanki epeyden özelliklerine baktım niye böyle acaba açıklarmısınız telefonum Oppo reno5

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Oppo reno4 kamera özellikleri Oppo reno5 ten daha üstün sanki epeyden özelliklerine baktım niye böyle acaba açıklarmısınız telefonum Oppo reno5
Merhabalar

Lite/Normal/Pro modeller arasında farklar var. Siz hangilerine baktınız bilmiyorum ama örneğin lite bir modelin kamerası iyi olurken ram'i düşük olabiliyor veya normal modelin ram'i fazlayken kamerası düşük MP olabiliyor.

Upvote 0

Emrah43

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
0.8μm (1.6μm) Piksel6 Elementli Lens80° AçılıCoğrafi konum etiketlemeContrast Detection Auto-Focus (CDAF)HDRHızlı OdaklamaLazer Otomatik Odaklama (Laser Auto Focus-LDAF)Makro (Macro) Çekim (4 cm)Otomatik odaklamaPanoramaPerde Hızı (Shutter Speed) KontrolüPerde Hızı (Shutter Speed): 32 snPhase Detect Auto-Focus (PDAF)Portre Modu (Bokeh)Sony Exmor Sensör (IMX586)Tam Manuel KontrolYapay Zeka (AI) Sahne AlgılamaZamanlayıcı bunların çogu yok oppo reno5 te bunu anlatmaya çalışıyorum sadece

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
0.8μm (1.6μm) Piksel6 Elementli Lens80° AçılıCoğrafi konum etiketlemeContrast Detection Auto-Focus (CDAF)HDRHızlı OdaklamaLazer Otomatik Odaklama (Laser Auto Focus-LDAF)Makro (Macro) Çekim (4 cm)Otomatik odaklamaPanoramaPerde Hızı (Shutter Speed) KontrolüPerde Hızı (Shutter Speed): 32 snPhase Detect Auto-Focus (PDAF)Portre Modu (Bokeh)Sony Exmor Sensör (IMX586)Tam Manuel KontrolYapay Zeka (AI) Sahne AlgılamaZamanlayıcı bunların çogu yok oppo reno5 te bunu anlatmaya çalışıyorum sadece
Bu özelliklerin çoğu Reno 5'te de mevcuttur. Reno 5'in bazı kamera özellikleri de eksik yazılmış olabilir. Reno 4'te detaya çok girilmiş.

Upvote 0