Yardım Minecraft animasyon ve tarayıcı indirme sorunu

musaSHI

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
iyi günler ben oppo reno 4 lite kullanıyorum ve Minecraft oyununda animasyonlu bi desen kullandığım zaman karakterim bi aşagı bir yukarı hareket etmeye başlıyor ayrıca herhangi bi tarayıcıdan bişey indirirken ekran kapanırsa yada tarayıcıdan çıkarsam ag bağlantısı sorunu yada dosya bulunamadı sorunu çıkıp indirmeyi iptal ediyor bu sorunlar neden kaynaklı tam olarak bilmiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim

Sergeant

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Minecraft'ta başka desenlerde aynı sorunu yapıyor mu?
Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz? Farklı bir tarayıcı ile tekrar deneyebilirsiniz.

Upvote 0

Sergeant

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Minecraft orijinal değilse cihazınıza optimize edilmediğinden dolayı yaşanıyor olabilir. Dosyayı gizli sekme ile indirmeyi deneyebilirsiniz. Chrome ile bir kaç dosya indirmeyi denedim herhangi bir problem yok. Forum'da Reno 4 Lite kullanan başka bir üye de denerse daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

Upvote 0

musaSHI

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Minecraft orijinal değilse cihazınıza optimize edilmediğinden dolayı yaşanıyor olabilir. Dosyayı gizli sekme ile indirmeyi deneyebilirsiniz. Chrome ile bir kaç dosya indirmeyi denedim herhangi bir problem yok. Forum'da Reno 4 Lite kullanan başka bir üye de denerse daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.
Teşekkürler Minecraftım orjinal ve dediğiniz gibi birkaç kişi daha denerse daha saglıklı olur

Upvote 0