İnceleme Neden Oppo Almalıyım?

itolgasezer

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Helalin var hocam telefondan anlıyorsun 5 tane Xiaomi modeli kullandım çöp plastik ilk dususte pert darbeyi hem yayıyor hem köşeleri gocuyor plastik olduğundan taş gibi oppo aldım taş
Hemde bir tanesi öve öve bitiremedikleri note 8 pro tam bı rezalet eyvallah kasmıyor ama sürekli drop giriyor ısındığında kaldı ki en iyi işlemci ram olsun plastik olduktan sonra düştüğünde önemi kalmıyor note 8 pro gibi benim oppomda aynı performansı veriyor hem daha sağlamı

W

wittroc

Guest
Hemde bir tanesi öve öve bitiremedikleri note 8 pro tam bı rezalet eyvallah kasmıyor ama sürekli drop giriyor ısındığında kaldı ki en iyi işlemci ram olsun plastik olduktan sonra düştüğünde önemi kalmıyor note 8 pro gibi benim oppomda aynı performansı veriyor hem daha sağlamı
Huawei neyse de Xiaomi gerçekten tercih edilmez. Ülkemizde fiyatı düşük diye tercih ediliyor ama Çin'de bile Oppo ve Huawei tercih ediliyor.

itolgasezer

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Hocam Oppo ile karşılaşana kadar Çin markalarına karşıydım ama Oppo bi' başka.
Ama oppo A9 da plastik A5 donanım ve kamera yapa zeka olarak daha iyi aradaki 1gb ram olmasına rağmen A5 daha optimizasyonlu
Mesajlar birleştirildi:

Huawei neyse de Xiaomi gerçekten tercih edilmez. Ülkemizde fiyatı düşük diye tercih ediliyor ama Çin'de bile Oppo ve Huawei tercih ediliyor.
A serisindeki butun sorunların altında A9 çıkıyor görüyorum sürekli

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Çünküü kamerası çooook güzelll hocam :D
Bence almalısın derim şansınıza biraz elektronik bu bütçeniz göre kurcaladıkça zamanla alışıyor arayüze (tabi ben bir sevemedim) :)