Çözüldü Oppo a 55 android 12 kasma sorunu

2525Ahmet2525

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Oppo a 55 android 12 güncellemesi den sonra çok kasıyor sosyal medyada falan adam akıllı dolaşamıyorum YouTube bir videoda izlediğimde kasıyor buda adamı deliye donderiyor zaten yavaş lanet ettiricek ve telefonu sonunda parçalayacam

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Evet hemde baya 8 kere
1 kere hart resetle 8 'in arasında bi fark yok hepsi aynı şey 1 defa atmak yeterli kasma olayı kullandığınız hat ile alakalı olabilir eğer hattınız vodafone ise bu kasma normaldir çünkü vodafone çeker gibi gözükür ama içi boştur çekmez kasma olayını reno 4 lite da yaşayan arkadaşım vardı hattını vodafone dan türkcell e taşıdı şuan uçuyor telefonu

2525Ahmet2525

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
1 kere hart resetle 8 'in arasında bi fark yok hepsi aynı şey 1 defa atmak yeterli kasma olayı kullandığınız hat ile alakalı olabilir eğer hattınız vodafone ise bu kasma normaldir çünkü vodafone çeker gibi gözükür ama içi boştur çekmez kasma olayını reno 4 lite da yaşayan arkadaşım vardı hattını vodafone dan türkcell e taşıdı şuan uçuyor telefonu
Teşekkürler sorunu çözdüm hattım çizik varmış oyuzden oluyomuş

ahmetsa

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Kardeşim bende de aynı telefon var çok memnun değilim fakat bende kasma filan yok açıkcasi gayet stabil herşey dışardan APK da yükledim herhangi bir sıkıntı yaşamadım