OPPO A16 YENİ BİLGİ

ErenLP

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Üye
OPPO A16 İçin Coloros 12 En Yakın Zamanda Dağıtıma Başlıyacak Mış

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Uzman Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Kaynak nedir acaba?
Elif hanım işinize karışmak gibi olmasında yeni üyelerin saçma sapan kaynağı belli olmayan (çamur at izi kalsın tarzı) konular açıp forumu bilgi kirliliğine sürüklememesi açısından bir önlem alınamaz mı mesala konu açılmadan önce admin onayına sunulsa bu söylediklerimin önüne geçilmiş olur
Bu üye 3 saatte 3 konu açmış bana göre hiçbir ehemniyeti olmayan forumu gereksiz meşgul eden 3 konu

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Elif hanım işinize karışmak gibi olmasında yeni üyelerin saçma sapan kaynağı belli olmayan (çamur at izi kalsın tarzı) konular açıp forumu bilgi kirliliğine sürüklememesi açısından bir önlem alınamaz mı mesala konu açılmadan önce admin onayına sunulsa bu söylediklerimin önüne geçilmiş olur
Bu üye 3 saatte 3 konu açmış bana göre hiçbir ehemniyeti olmayan forumu gereksiz meşgul eden 3 konu
Burası çok aktif forum değil, yapılsa güzel olur. Konular moderatör onayı olmadan açılmasa yazım yanlışı yapanlar vs. ceza alsa belki önüne geçilir.

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Uzman Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Bil Bilmeden Konuşma Müşteri Hizmetleri Dedi
O zaman mesajında kaynağını yazacaksın ayrıca uslubüne dikkat et
Mesajlar birleştirildi:

Technopat Sosyal forumu gayet aktif yer. Burada Android'den teknolojiye kadar tüm konular/makaleler ve haberler bulunmaktadır. Ben oradayım sürekli sizi de beklerim.
Değerlendireceğim teşekkürler

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Sizi anlıyorum,ama burası herkese açık platform ayrıca konuları inceliyoruz gerekli görüldüğünde siliniyor ama kullanıcılara da iş düşüyor her apk var denildiğinde peşine düşülüyor. Zaten bu yüzden kaynak sordum ilgili kullanıcıya.
Ayrıca @OPPO Türkiye bey siz ilk başlarda yetkili kişi gibi davranıp yerli yersiz bilgiler verirken sizi uyarmıştım demek ki burası boş bir hatta başı boş değil ,beğenmiyorsanız ilgili dediğiniz yerde zaman geçirebilirsiniz.
Ortak paylaşımlarla ilerleyen yardımlaşmayla ilerleyen bir forum.

Zaman zaman adımı yada işinz düştüğü kişileri etketleyerek bireysel yardım isterken ilgisiz forum değil miydik acaba?.

Burada kimseye yazım yanlışlarını düzeltme çabası içinde değiliz aksine saygı ve ahlak çerçevesinde herkes paylaşımlarda sorunlarına çözüm bulmak için kurulan bir forum varsa sorunu başka bir kullanıcı yada bizim tarafımızdan çözüme kavuşması için gönüllülerin bulunduğu forum anlatabildiğimi düşünüyorum yani demem o ki kimse lütfen bişeyler yazarken düşünerek yazalım zan altında karalayarak değil.