Oppo A5 2020 Soundcloud Hakkında

Sananelan343400

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Merhabalar herkese, bu benim için pek bir önemli olan konuyu da dile getirmek istiyorum ve inşallah bu sefer doğru yere açıyorumdur.

Soundcloud uygulamasını bilen bilir ve benim vazgeçilmezimdir. Bu uygulama için telefon değiştirmişliğim bile vardır. Şimdi de isterdim ama virüs ortamı olduğu için şey edemedim yoksa Oppo aldığıma acunu reklamda gördükten sonra tamamen pişman oldum zaten. Neyse konuya dönelim. Soundcloud uygulamasında herhangi bir playlistte, son şarkıya gelince döngü çalışmıyor. Ne bütün listeyi tekrar çalıyor ne de dinlediğim malum şarkıyı çalıyor. Arka planda çalışmasına falan da izin verdim ama kesinlikle düzelmiyor.

Sorunun Soundcloud'da olmadığını kanıtlamak için de eski telefonumda (via m1 ki bence daha iyiydi hoparlörü saymazsak) sorunsuz çalışıyordu ve telefonda Soundcloud uygulamasının önbelleğini, verileri silip sonra durdurmaya zorlayınca 1 defalığına da olsa söz konusu hata olmuyor ve döngü çalışıyor çok şükür. Bir çözümünü bilen varsa yardımcı olsun lütfen.

Oppo'nun zaten müzik düşmanı olduğu müzik çalarından belli. Böylesine saçma sapan bir sorun da hiç aklıma gelmezdi yani. Çözümü yoksa bile birileri duysun da güncelleme yapsın bir zahmet! Spotify kullanan varsa onlarda da böyle bir sorun olup olmadığını yazsın lütfen. Herkese teşekkür ederim.

Ayrıca moderatörlere de bugün eziyet çektirdim biraz. Konuyu taşıdılar, link eklemek yasakmış onu düzelttiler. Kusura bakmayın, güncelleme sonrası sinirle daldım foruma. Kolay gelsin size de.
Mesajlar birleştirildi:

Son olarak da Sıla Gençoğlu'nu da buradan kınıyorum. Sen ki müzikle uğraşıyorsun ama böyle müzik düşmanı bir markanın reklamında oynuyorsun. Bu yetmezmiş gibi de gidiyorsun yerine acun denen canlı geliyor. Yani önce acunu oynatsaydınız ben zaten kafamı kesseniz almazdım bu zamazingoyu. Tabi sen parana bak Sılacım. Tazminat açsam zengin olmam lazım normalde. Dolandırıldım resmen!

Edit: ağustos 2020 güncellemesiyle de çözülmemiş problemdir kendileri!

Son düzenleme:

Sananelan343400

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Bu arada söylemeye gerek duymadım ama son şarkı haricinde çalışıyor. Tabi tüm liste dönmüyor doğal olarak ama açtığınız şarkı listedeki son şarkı değilse yalnızca o şarkıyı döngüye almak isterseniz işe yarıyor.
Mesajlar birleştirildi:

evet hem tek hem de tüm playlist olarak denedim ikisinde de başa döndü
Teşekkür ederim cevabınız için. Demek ki bütün oppolarda yokmuş sorun. Sıla da A9 kullanıyordu, günahını almayalım şimdi. A9 kullanıcı da denerse, şart değil elbette, Sıla'nın beraati kesinleşir. Gerçi işi acuna bırakması bile mühebbet için yeter.
Mesajlar birleştirildi:

Lafımı geri alıyorum, müzik çaları unuttum bir an. Yazıklar olsun sana Sıla!
Mesajlar birleştirildi:

Yanlışıkla en iyi cevap diye işaretledim. Nasıl düzeltirim acaba? Olamzsa moderatörlerden rica ediyorum yine. Kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Upvote 0

Borsayt

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Bu arada söylemeye gerek duymadım ama son şarkı haricinde çalışıyor. Tabi tüm liste dönmüyor doğal olarak ama açtığınız şarkı listedeki son şarkı değilse yalnızca o şarkıyı döngüye almak isterseniz işe yarıyor.
Mesajlar birleştirildi:

Teşekkür ederim cevabınız için. Demek ki bütün oppolarda yokmuş sorun. Sıla da A9 kullanıyordu, günahını almayalım şimdi. A9 kullanıcı da denerse, şart değil elbette, Sıla'nın beraati kesinleşir. Gerçi işi acuna bırakması bile mühebbet için yeter.
Mesajlar birleştirildi:

Lafımı geri alıyorum, müzik çaları unuttum bir an. Yazıklar olsun sana Sıla!
Mesajlar birleştirildi:

Yanlışıkla en iyi cevap diye işaretledim. Nasıl düzeltirim acaba? Olamzsa moderatörlerden rica ediyorum yine. Kusura bakmayın.
a9 için deniyorum birazdan
edit: sorun yok

Upvote 0