Yardım Oppo A74 aşırı kasıyor

Beyzanurbayer

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Telefonu alalı çok olmadı. Aşırı kasıyor. Müşteri temsilcisi ses açma + güç tuşuna basarak yeniden başlatmamı söyledi. Başta işe yaradı ama şuan yine aşırı kasıyor. Oyun oynayamıyorum. Eski telefonum bile çok daha düşük model olmasına rağmen bu kadar kasmıyordu. Ayrıca oyunda normalde wifi+mobil veri bağlantısı kullanılıyor ancak telefon açmıyor ikisini bir anda. Bunu nasıl sağlayabilirim?

Beyzanurbayer

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Aynı sorunu Oppo A73 cihazında yaşıyorum.Mobile Legends düşük ayarlarda bile kasıyor.rRootlayıp overclock yapmak istiyorum fakat bootloader kodunu vermiyor Oppo bey..
Aynen ben de mobile legends oynuyorum aşırı kasıyor
Mesajlar birleştirildi:

Oyun sorunlu olabilir. Sadece oyunda mı kasıyor. Normal kullanımda nasıl
Arada normal kullanımda da kasıyor

Upvote 0

umut80

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Oyun ne sorunlusu kardeşim ne alakası var basbaya telefon iş yapmıyor lite indirin ne demek bu telefon android 11 degil mi o kadar ovduler aldık boş işe yaramaz oyun oynayamazsin 3 5 tane uygulama yüklü olduğu halde 0 performans veriyor video cekip izleyemiyorsun bile orda bile kasıyor sanal ram dan bahsediliyor aktif ettiğinde daha fazla kasıyor o kadar para saydik aldik bu kadar ovuyorlar dedik pişmanlık 6 aydır güncelleme gelecek aman at çöpe gitsin para etmez işe yaramaz.İphone 5s bile bundan daha fazla iş yapar eminim bundan.

Upvote 0

Certel

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Diğer
Oyun ne sorunlusu kardeşim ne alakası var basbaya telefon iş yapmıyor lite indirin ne demek bu telefon android 11 degil mi o kadar ovduler aldık boş işe yaramaz oyun oynayamazsin 3 5 tane uygulama yüklü olduğu halde 0 performans veriyor video cekip izleyemiyorsun bile orda bile kasıyor sanal ram dan bahsediliyor aktif ettiğinde daha fazla kasıyor o kadar para saydik aldik bu kadar ovuyorlar dedik pişmanlık 6 aydır güncelleme gelecek aman at çöpe gitsin para etmez işe yaramaz.İphone 5s bile bundan daha fazla iş yapar eminim bundan.
Tamam

Upvote 0

sy1453

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A74
telefonumda hiçbir oyun olmadığı halde 128gb lık hafızanın sadece 28gb dolu olduğu halde uygulamalar geç açılıyor. ekran tepkime süresi yavaş. bu opponun 4+3gb ram olayı da sadece satış politikası olduğunu düşünüyorum. pratikte +3gb ram in hiçbir etkisi yok. bence bu telefona bu işlemci ve ram yeterli değil başka açıklama bulamıyorum. şuan 5800tl bandındaki bir telefon için konuşuyoruz. bu telefona bu para verilmez. kesinlikle orta segment bir telefon değil. giriş seviye olabilir ancak. kaç sefer güncelleme geldi değişen hiçbir şey yok. telefonu nisan 2022 aldım bu arada.

Upvote 0

baki37

Taze Üye
Üye
Cihaz
A74
Bende bir tane bile oyun yok.kasıyor satabilsem satmayı düşünüyorum.lg 4 telefondan geçtim 6 yıllık telefon bundan iyiydi gercekten
Mesajlar birleştirildi:

Ben LG 4 ten geçtim o daha stabil 6 yıllık telefon

Son düzenleme:
Upvote 0