Yardım OPPO A96 Misafir Kullanıcı Modu

furkanyldz

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Merhaba, ayarlarda kullanıcılar ve hesaplar bölümü var ama kullanıcı ekleme yok. Bunun bir çözümü var mı?

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0

furkanyldz

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Telefon yöneticisi sürümünüz eski herhalde ben Coloros 11.1 kullanıyorum ve telefon yöneticisi 13.14.2 sürümü yüklü.
Mesajlar birleştirildi:

Buradan indirebilirsiniz.
Kusura bakmayın geç gördüm ben mail geliyor sanıyordum cevap gelince ama sanırım ben birşeyi kapattım bildirim gelmiyor. Benim Coloros 13.0 ama yok nedeni ne acaba bir de apk yuklemek bir sorun çıkartır mı?

Upvote 0

furkanyldz

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Bir de benim sürüm aynı gibi 13.14.2 benim uygulamanın sürümü de.
Screenshot_2023-12-11-08-10-31-37_035d55d4552197c94b0185899d8a326c.jpg

Upvote 0

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bir de benim sürüm aynı gibi 13.14.2 benim uygulamanın sürümü de.Ekli dosyayı görüntüle 6025
Anladım dostum, Coloros 13 te bazı özellikleri değiştirmişler, Coloros11.1 kullandığım yardımcı olamayacağım, kusura bakma lütfen.
Mesajlar birleştirildi:

Kusura bakmayın geç gördüm ben mail geliyor sanıyordum cevap gelince ama sanırım ben birşeyi kapattım bildirim gelmiyor. Benim Coloros 13.0 ama yok nedeni ne acaba bir de apk yuklemek bir sorun çıkartır mı?
Ben yüklüyorum. Telefonumda McAfee lisanslı sürümü yüklü. APK dosyasını indirdikten sonra hemen yüklemiyorum, önce virüs taraması yapıyorum. Müteakiben dosya yöneticisinden indirilenler klasörüne girip indirdiğim APK dosyasını yüklüyorum. Bugüne kadar bir sıkıntı yaşatmadı bana. APK Miror sayfasından şndiriyorum genellikle her siteden indşrmiyorum.

Upvote 0

furkanyldz

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Anladım dostum, Coloros 13 te bazı özellikleri değiştirmişler, Coloros11.1 kullandığım yardımcı olamayacağım, kusura bakma lütfen.
Mesajlar birleştirildi:

Ben yüklüyorum. Telefonumda McAfee lisanslı sürümü yüklü. APK dosyasını indirdikten sonra hemen yüklemiyorum, önce virüs taraması yapıyorum. Müteakiben dosya yöneticisinden indirilenler klasörüne girip indirdiğim APK dosyasını yüklüyorum. Bugüne kadar bir sıkıntı yaşatmadı bana. APK Miror sayfasından şndiriyorum genellikle her siteden indşrmiyorum.
Yok sağol ilgilendiğin için. Eskiden bende yüklüyordum her türlü uygulamayı da banka uygulaması falan olduğu için biraz çekiniyorum indirmeye artık. Sağol tekrardan. 14 gelirse düzelir belki bilmiyorum artık.
Mesajlar birleştirildi:

bende de aynı sorun vardı
Çözümünü buldun mu? Ben anlayamadım tamamen kaldırmış olsalar yazmaz herhalde ama garip. Canlı destekten şikayet ettim de Çin'e iletiyorlarmış onlar düzeltiyormuş falan dediler yani düzeltilcegini sanmıyorum şuan.

Upvote 0