Oppo Reno 10x Zoom Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Oppo Reno 10x Zoom özellikleri tasarım, ekran ve kamera açılarından incelendiğinde cihazın kalitesinin yüksek olduğu görülmektedir. Şık bir görünüme sahip olan model, yeşil ve siyah olmak üzere iki temel renkte üretilmektedir. Cihazda ön kamera desteği 16 MP çözünürlüğündedir. 3 adet arka kamerasında ise 48 MP, 13 MP ve 8 MP çözünürlük dereceleri bulunmaktadır. Reno 10x Zoom modelinde 128 GB ve 256 GB hafıza alternatifleri bulunmaktadır. 4.065 mAh bataryası ile uzun kullanım garantisi sunan cihaz, 6 GB RAM ile çalışmaktadır. Oppo Reno 10x Zoom fiyatı firma açıklamalarına göre ilk çıkışında 550 € üzerinden satışa sunulacaktır.

sadays

Taze Üye
Üye
Fiyatını yükse bulduğumu belirtmeliyim huawei ve xiaomi ile rekabetçi bir fiyata sahip olmalıydı bakalım beklemedeyim kafaya koydum huaweiden geçeceğim güzel bir kampanya bekliyoruz oppodan

PowerfulX

Taze Üye
Üye
sadays adlı kullanıcıdan Alıntı:
Fiyatını yükse bulduğumu belirtmeliyim huawei ve xiaomi ile rekabetçi bir fiyata sahip olmalıydı bakalım beklemedeyim kafaya koydum huaweiden geçeceğim güzel bir kampanya bekliyoruz oppodan

Ben de aynı şekilde düşünüyorum, fiyatları biraz aşağı çekerse rekabet ortamı daha da kızışabilir