Oppo reno 2z colorOS 12

Yhyy

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba gençler, oppo reno 2z color OS 13 güncellemesini almayı hak eden cihazların başında geliyor, 8 GB ram 128 GB hafızayla neredeyse amiral gemileriyle yarışıyor, siz ne düşünüyorsunuz bu konuda.

Emrah43

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Almaz 2019 telefonu ve Amiral gemisiyle yarışmak için az daha peynir ekmek yemesi lazım

ByHacked64

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
TECNO coman üreticisi bile cihazlarının bootloader kilidini veriyorken opponun katı duumundan vazeçmediği sürece uzaktan yakından bir daha yaklaşmam...bu tamamen şahsi düşüncem.1-2 güne zaten cihazı değiştiriyorum inşallah...

andoid 15 de gelse gereksiz uygulamaları veya tema yüklemek için bile takla atmayı kabullenmiyorum.

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Merhaba gençler, oppo reno 2z color OS 13 güncellemesini almayı hak eden cihazların başında geliyor, 8 GB ram 128 GB hafızayla neredeyse amiral gemileriyle yarışıyor, siz ne düşünüyorsunuz bu konuda.
Bence almali efendim
Her android telefonun sözlesmesi vardir
2-3 arasi yazilim guncelemesi alabilir
oppo reno 2z hakkinda herhangi bilgi yayinlanmadi ama alirsa cok iyi olur

sozaltun

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Oppo reno 6 çıkmışken piyasaya reno 2 için güncelleme beklemek biraz macera olur kanaatimce
Samsung s7 kullanıcısının android 12 beklemesiyle aynı şey

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Bu telefon android 12 alırsa 3310 a döner bir sorunu var telefonun kimisine göre değişebilir bu telefonu fazla güncellemeyin geldiysede yavşlatma bozma güncellemeleri almaktadır.
Orda yazılanlara bakmayın sistem kararlılık bilmem vb.
Ayrıca amiral gemisi ni bırak orta sınıf bile sayılmaz power vr gpu ile anca giriş üst seviye cihaz olur.

Yhyy

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Yeni çıkan 8-10 bin lira arası amiral gemisi telefonlar bile 8/128 GB. Oppo ne yapmaya çalışıyor. O kadar sevilen ve tutulan model üstelik. Nereye yazmak gerekiyor yazalım

Punisher

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bence almasına gerek yok. 11 tam stabil çalışsın yeter.
12 güncellemesi ile iyice kağnıya döner. Cpu ve Gpu artık eskidi.