Oppo Reno 4 ColorOS 12.1

nselcuk

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Selamlar dostlar yanılmıyorsam 1 hafta önce veya daha önce ColorOS 12.1 güncellemesi geldi. İndirme tuşuna basıp duraklattım öylece duruyor. ColorOS 11.1 kullanıyorum, birçok kişi batarya konusunda ve kasma sorunları ortaya çıktığını söylüyor. Sizce 12.1 sürümüne güncelleyeyim mi? 11.1 de hiçbir kasma veya batarya sorunu yok. 12.1 de kamera performansını iyileştirdiklerini söylüyorlar, kararsızım.

Salih6969

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Selamlar dostlar yanılmıyorsam 1 hafta önce veya daha önce ColorOS 12.1 güncellemesi geldi. İndirme tuşuna basıp duraklattım öylece duruyor. ColorOS 11.1 kullanıyorum, birçok kişi batarya konusunda ve kasma sorunları ortaya çıktığını söylüyor. Sizce 12.1 sürümüne güncelleyeyim mi? 11.1 de hiçbir kasma veya batarya sorunu yok. 12.1 de kamera performansını iyileştirdiklerini söylüyorlar, kararsızım.
Sakın ha sakın yapma oppo artık bamli bir firma Türkiye kullanıcılarına çok büyük bir kazık attı benim düşüncem düşünce özgürlük haklarımı kullanıyorum birdaha asla oppo kullanmam isterse en iyi cihazını göndersin
Mesajlar birleştirildi:

Sakın ha sakın yapma oppo artık bamli bir firma Türkiye kullanıcılarına çok büyük bir kazık attı benim düşüncem düşünce özgürlük haklarımı kullanıyorum birdaha asla oppo kullanmam isterse en iyi cihazını göndersin
Ben aylardır batarya problemi çekiyorum ayrıca cihazım muhteşem bir ısınma olayı var telefona gün geliyor el vuramiyorum kaç sefer servise gitti cihaz değişimi bile istedim cihaz değişimi bile yanasmiyorlar oppo reno 4 aldığından beri gözüm gibi bakıyorum yere dahi dusmedi oyun bile oynamıyorum fazla uygulama bile fazla yuklemiyorum ama telefon yanar dağ gibi şarjı az gidiyor şarjda bile ısınıyor ev de taktım ısınıyor .iş yerinde taktım ısınıyor. Başka biyerlerde taktım ısınıyor şimdi ise tüketici heyetine baş vurcam

Son düzenleme: