Oppo reno 4 güncelleme

Kemal58

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Opponun reno 4 serisini Türkiye'de bir türlü guncellememesi ve kaç ay geçmesine rağmen Türkiye yetkililerin bile güncelleme hakkında henüz bir fikri bile yok oppo güzelsin hossun da ne diye bu pazarda satış yapıp fabrika aciyorsun reno 4 serisi yapmissin saçmalığa bakınız güncelleme lite modele önce geliyor bir sürü android marka kullandım.boyle bir olaya oppoda şahit oldum. Normalde lite model alicak olmamı sırf guncellemere hızlı erisebilmek için almadım ama ne yazık ki oppo üst modelini guncelleyemiyor. Oppo Türkiye yetkililerine sormak istiyorum reno 4 modelini neden pazarlıyorsunuz kötü tanıtmak için mi insanlar size fırsat veriyor ama bu fırsati kötü degerlendiriyor oppo.

Cenkteas

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Güncelleme politikası çok tuhaf hakikaten. Bütün firmalar yeni modellerden başlayıp eskiye doğru güncelleme verirken, Oppo tam tersini yapıyor. :)

Andorid 11 tolere edilebilir ama aylık güvenlik güncelleştirilmesinin hala verilmemesi üzücü.

Ksk61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Oppo ColorOS 11 (Android 11) güncellemelerini ve güncelleme takvimini (Beta-Kararlı) günlük olarak bu siteden takip edebilirsiniz..

› 2021/02/23
OPPO ColorOS 11 update (Android 11) tracker - PiunikaWeb

Cenkteas

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Sonunda cevap kalıplarını değiştirmişler, yaza yaza dilimizde tüy bitmişti. Neydi o, "Alıp almayacağı belli değil." gibi ifadeler...