Yardım Oppo reno 4 pro

Agcaemir

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Acaba reno 4 pronun bu kadar pahalı olmasının nedeni nedir hala anlayabilmiş değilim teknosada opponun rami bölmediğinden falan bahsettiler acaba bu yüzdenmi hala pahalı zira poco f2 pro her anlamda çok daha iyi ve yinede daha ucuz bunun nedeni nedir acaba yoksa kapitalist sisteme paramı yedirdik yine :(

Kurtuluş

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Acaba reno 4 pronun bu kadar pahalı olmasının nedeni nedir hala anlayabilmiş değilim teknosada opponun rami bölmediğinden falan bahsettiler acaba bu yüzdenmi hala pahalı zira poco f2 pro her anlamda çok daha iyi ve yinede daha ucuz bunun nedeni nedir acaba yoksa kapitalist sisteme paramı yedirdik yine :(
Xiaomi telefonları 3 kalitede üretmekte
Mi serisi A sınıfı,resmi sersi B serisi,poco seriside c serisi xiaominin fiyat politakısına göre ürünlerde %5 kâr istemesi fazlasını istemiyorlar.

Poco f2pro'yu şöyle düşün şahin marka otobile Ferrari motoru takmışlar.

İki telefon arasında kalırsan kesinlikle OPPO RENO 4 PRO DERİM BASKA BİRSEY DEMEM

KAVİSLİ EKRAN SEVMİYORSANDA RENO 5 DERİM 4500-5000 FİYAT BANDINA

Upvote 0

Agcaemir

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Ya zaten gittim reno 4 pro almış bulundum buda ona bakarsan ferrari görünümlü şahin seneler geçtikçe bizimki eski nesik kalacak poco f2 pro en azından orta nesil kalıcak ayrıca telefonun çok kötü bir görüntüsünde yok yani hadi mi 10t desen anlarım tuğla gibide bu yine bi albenisi var reno 5ide reno 4 pro yerne alınır zaten ama o kadar pişmanımki aldığıma yeni telefon aldım diye sevinemedim bile poco f2 pro ile takas bulabilirsem değiştirmeyi düşüniyorum

Upvote 0

muyas

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
reno 4 proyuda almana gerek yok reno4 ü al ben de kararsız kaldım 4 mü promu diye ama düz 4 ü aldım yazılımsal sorun yok bataya sorunu yok hız mükemmel kamera gayet iyi benim gibi resimle işi olmayan adama resim çektirmeye başladı millet Xiaomi diyor ama netten ve çevremden takip ediyom çevremde kullanan lara bakıyorum telefonun herşeyi sorun oppo ile aynı mili amper batarya bende bir buçuk gün ara ara nete girip müzik dinleyip poker oynadığım halde bukadar gidiyor Xiaomi de sömürüyor opponun fiyat konsundada turkcell gibi düşün adam diyo ben kalite satıyom istersen al istersen alma fiyatım bu ama oppo nun bi yalışı şu ğlkelere göre telefon özelliğini aynı üründe farklılaştırması ama şuda bi gerçek türkiye şartlarında kalite ve sağlamlık yönünden oppo nun üstüne yok

Upvote 0