Oppo reno4 ColorOS12 Android 12 güncellemesi geldi

İsa Bostan

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Arkadaşlar Andoroid 11 de geri gitmek için ekranın alt sağ ve sol tarafından yukarı oğru kaydırrıyordum. Android 12 ye geçtim telefon berbat oldu sistemde gezinme diye bir menü çıkmış orda sadece fiziksel tuş ve geri gitmek için ekranın ortasından kaydır seçeneği var bilen arkadaşlar yol gösterebilirmi. El hareketleri menüsü biraz kısıtlanmış yada ben bulamıyorum Demek istediğimi anlatabildim umarım .

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-05-31-11-05-45-03_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
    Screenshot_2022-05-31-11-05-45-03_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
    113.6 KB · Görüntüleme: 42

tnkclml

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Bende bu menü vardı şimdi yok. Diğer yöntem diye menü açılıyordu şimdi yok ne yapmam gerekiyor
Mesajlar birleştirildi:

Bende bu menü vardı şimdi bataryadan dolayı telefonu fabrika ayarlarına dönderdim menü gözükmüyor Diğer yöntem diye menü açılıyordu şimdi yok ne yapmam gerekiyor

Son düzenleme:

Paclifes

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Güncelle kısmını düzeltmek için hard reset atmayı planlıyorum.Daha önce hiç hard reset atmadım bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı bir kaç sorum varda . Öncelikle telefonun içinde ki yerel yedekleme kısmı da siliniyor mu yoksa illa ki tüm verileri bilgisayara yedeklemem mi gerekir ?
Screenshot_2022-06-08-22-29-28-44_66589de84b97a5c7c4e8f1d99efaaf6e.jpg

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Güncelle kısmını düzeltmek için hard reset atmayı planlıyorum.Daha önce hiç hard reset atmadım bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı bir kaç sorum varda . Öncelikle telefonun içinde ki yerel yedekleme kısmı da siliniyor mu yoksa illa ki tüm verileri bilgisayara yedeklemem mi gerekir ? Ekli dosyayı görüntüle 4613
Bu yedekleme işe yaramayacaktır hard reset sonucu hepsi silinecektir.
Bir bilgisayar yardımıyla yedek almalısınız.
Şarj kablonuzu telefona ve usb girişini bilgiyaraya takın ve verilerinizi yedekleyiniz veri aktarmayı seçiniz şarj kablosunu bilgisayara bağlayınca.

Kişilerinizi de telefonda yedekleyip bilgiyaraya atınız resim ve bu gibi dosyalarınızı.

Paclifes

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Bu yedekleme işe yaramayacaktır hard reset sonucu hepsi silinecektir.
Bir bilgisayar yardımıyla yedek almalısınız.
Şarj kablonuzu telefona ve usb girişini bilgiyaraya takın ve verilerinizi yedekleyiniz veri aktarmayı seçiniz şarj kablosunu bilgisayara bağlayınca.

Kişilerinizi de telefonda yedekleyip bilgiyaraya atınız resim ve bu gibi dosyalarınızı.
Peki bilgisayar olmadan hepsini Google hesabıma yedeklesem drive aracılığı ile o zaman bir sorun olur mu geri yüklemede ?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

Paclifes

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Kesin bişey söylemek mümkün değil maalesef ama indirerek yapabilirsiniz yapmadığım için yanlış yönlendirme yapmak istemem.
Teşekkür ederim laptop yardımı ile halletim sorun çözüldü sadece yüklü uygulamalar da posta uygulamasını bulamıyorum reset atmadan önce yüklüydü