Yardım Oppo watch

gurelali06

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo reno 2z kullanıcısıyım, 10 yıllık apple tecrübemden sonra oppo telefonumdan çok memnun kaldım. Oppo watch akıllı saat almak istiyorum, ancak yorumlarda bağlantı sorunlarından bahsedilmiş, sürekli kompa oluyor diye olumsuz yorumlar var, telefon ile görüşme, sesli mesaja cevap verme özellikleri benim için önemli tabi, birde uygulama yükleyebiliyor muşuz oppo watch da kullananlar var ise. Borsa ile ilgilenen birisi olarak oppo watch aldığımda tradeonline(vakıfbank borsa ekranı) yükleyip takip edebilirmiyim, birde bu kopma olayı rahatsız edici boyutta mı kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Eğer tradeonline yükleyemiyorsam ve kopma olayı sık yaşanıyorsa honor magic watch 2 ye yöneleceğim. Şimdiden teşekkürler

Emrahfdn

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhaba Arkadaşım
Bende Oppo Watch 46 MM Aldım Yaklasik 2 Haftalık Deneyimimi paylaşmak istiyorum seninle daha evvel Apple Watch 4 kullandım Ve Pek memnun kalmamistim oppo watch en güzel özelliği wear os işletim sistemi uyumlu çalışması ben bağlantıda sorun vs yaşamadım kopma vs telefon görüşme özelliği güzel Whatsapp olsun normal mesaj olsun dikte klavyesi gayet seni iyi anlıyor karşı tarafa cevap kolay atıyorsun saat kadranlari güzel ve senin tüm ihtiyacını karşılıyor wear os olduğu için istediğin şekilde kadran yükleyebilirsin tek denemediğim özellik sağlık uygulaması onun haricinde 46 mm tavsiye ederim siyah renk kullanıyorum kordon sipariş ettim internette bir çok sitede var bilgin olsun yok diyenler var keyifle kullanman dileği ile Sevgilerle

Upvote 0

gurelali06

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Çok teşekkür ederim içimi rahatlattın.. çok teredütte kalmıştım. Oppo watch 2 yi bekelyecektim , oppo ile yaptığım görüşmede Türkiye ye giriş yapmama durumu varmış o yüzden oppo watch alacağım .

Upvote 0

gurelali06

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba Arkadaşım
Bende Oppo Watch 46 MM Aldım Yaklasik 2 Haftalık Deneyimimi paylaşmak istiyorum seninle daha evvel Apple Watch 4 kullandım Ve Pek memnun kalmamistim oppo watch en güzel özelliği wear os işletim sistemi uyumlu çalışması ben bağlantıda sorun vs yaşamadım kopma vs telefon görüşme özelliği güzel Whatsapp olsun normal mesaj olsun dikte klavyesi gayet seni iyi anlıyor karşı tarafa cevap kolay atıyorsun saat kadranlari güzel ve senin tüm ihtiyacını karşılıyor wear os olduğu için istediğin şekilde kadran yükleyebilirsin tek denemediğim özellik sağlık uygulaması onun haricinde 46 mm tavsiye ederim siyah renk kullanıyorum kordon sipariş ettim internette bir çok sitede var bilgin olsun yok diyenler var keyifle kullanman dileği ile Sevgilerle
Peki tradeonline uygulamasını yükleyip borsa takibi yapabilir miyim?

Upvote 0