Orjinal sarj aleti

atay78

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaslar orjinal kutu cikmasi diye soylenen bir sarj aletini aldim ama kendi kutu cikmasi sarj aletimle karsilastirinca farklar var tam emin olamadim sizden yardim almak istedim sizde bu farklar nasil
Adaptorlerden sagdaki benim kutudan cikan soldaki aldigim urun

Kablo uclarida sagdaki bana gonderilen soldaki benim kablo ucu

Ekli dosyalar

• IMG_20200723_145638.jpg
    IMG_20200723_145638.jpg
    3.7 MB · Görüntüleme: 32
  • IMG_20200723_145615.jpg
    IMG_20200723_145615.jpg
    3.9 MB · Görüntüleme: 29

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Logolar markalar için kırmızı çizgidir. Bu sebeple en çok logolara dikkat etmelisiniz. İlk fotoğrafta soldaki cihaz eski logolu, bu sebeple ya eski üretim bir cihazdan çıkma orijinal şarj adaptörü ya da orijinal değil. Ancak orijinal dediğine güvenecek olursak sadece OPPO'nun logo değişiminden önce üretilmiş bir adaptör diyebiliriz.

eerkanyildizz

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bence orjinaldir. Abimle ben aynı gün 2 adet reno 2z almamıza rağmen onun adaptöründe oppo yazıyor benimkinde yazmıyor

atay78

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Logolar markalar için kırmızı çizgidir. Bu sebeple en çok logolara dikkat etmelisiniz. İlk fotoğrafta soldaki cihaz eski logolu, bu sebeple ya eski üretim bir cihazdan çıkma orijinal şarj adaptörü ya da orijinal değil. Ancak orijinal dediğine güvenecek olursak sadece OPPO'nun logo değişiminden önce üretilmiş bir adaptör diyebiliriz.
İkiside oppo reno 2z telefonun kutusundan cikan adaptor 2z yeni bi telefon bu kadar fark olacagini dusunmuyorum birde zaman tuttum kendi kutumdan cikan sarj aleti yuzde 5 lik dilimi 3dakika 10 saniyede sarj ederken digeri 4dakika 20 saniyede sarj ediyordu her yuzde bes lik sarjda 1 dakika 10 saniye oynadigi icin suphelendim bide kablo ve adaptor ustunde fazla fark vardi onun icin geri iade ettim