Reno 2 Z Bluetooth Youtube Ses Sorunu

qomiq

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
İyi seneler öncelikle,

Samsung U Level Bluetooth kulaklık ile kullandığım Reno 2 Z telefonumda konuşma sırasında herhangi bir sorun olmamasına rağman youtubedan müzik vs dinlerken ciddi oranda ses kısık geliyor. Bunun bir çözümü var mıdır?

Teşekkürler.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Arama sesinin müzik seslerinden yüksek olması olabilir, birçok sebebi olabilir bunun. Ayrıca yanlış olmasın ama YouTube'da testlerde Samsung'un bluetooth kulaklığının düşük ses verdiğini görmüştüm.

qomiq

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arama sesinin müzik seslerinden yüksek olması olabilir, birçok sebebi olabilir bunun. Ayrıca yanlış olmasın ama YouTube'da testlerde Samsung'un bluetooth kulaklığının düşük ses verdiğini görmüştüm.
evet doğru ancak reno 2zden önce samsung note 8 kullanıyordum gene aynı kulaklıkla o zaman youtubeda bu şekilde bir ses sorunu yoktu. Menu vs den yapılabilecek birşey var mı diye sordum ben. Eğer yoksa o zaman telefon ile kulaklık tam uyumlu olmamış oluyor sanırım?

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Sanırsam evet uyumsuzluktur yüksel ihtimal. İki farklı cihazda aynı youtube videosunu açarak full ses vererek deneyebilir misiniz?

Sergüzeşt

Aktif Üye
Banlandı
denedim aynen oppo da ses ciddi anlamda kısık geliyor. peki önerebileceğiniz bir kulaklık var mı performans açısından doyurucu olan?
Hocam ben Xiaomi Airdots Pro aldım 1 hafta oluyor. Basslara önem verdiğim için beni doyuruyor. Bende tek farkı Spotify ve YouTube' da bass farkı alıyorum. Ama kulaklık %100 kişiseldir. Bana iyi gelen size kötü gelebilir. Birde huawein var prosu. Baya öven var. Biraz cep yakıyor ama benim önerilerim bunlar.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Hocam ben Xiaomi Airdots Pro aldım 1 hafta oluyor. Basslara önem verdiğim için beni doyuruyor. Bende tek farkı Spotify ve YouTube' da bass farkı alıyorum. Ama kulaklık %100 kişiseldir. Bana iyi gelen size kötü gelebilir. Birde huawein var prosu. Baya öven var. Biraz cep yakıyor ama benim önerilerim bunlar.
YouTube ve Spotify'da bass farkı YouTube'un barındırdığı içeriklerin tamamının müzik olmamasından kaynaklı. Spotify direkt olarak müzik, ses dosyası ve kayıt sunduğu için bizlere hepsinin bir standart ses seviyesi var, tabi içinde sanatçıdan sanatçıya değişen enstrüman düzeyleri var ama daha tutarlı. YouTube bu konuda biraz eksik.

qomiq

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu kulaklığı araştırdım biraz ve sizin de öneriniz doğrultusunda bugün sipariş verdim yardımlarınız için teşekkür ederim.

Sergüzeşt

Aktif Üye
Banlandı
Bu kulaklığı araştırdım biraz ve sizin de öneriniz doğrultusunda bugün sipariş verdim yardımlarınız için teşekkür ederim.
Rica ederim umarım beğenirsiniz hocam, hayırlı uğurlu olsun.
Mesajlar birleştirildi:

Rica ederim umarım beğenirsiniz hocam, hayırlı uğurlu olsun.
Screenshot_2020-01-06-17-48-52-13_816a535a44331111c3f7207d2ed9de34.png
hocam birde bu programı kullanıyorum, baya yararı oluyor. Daha önce bu forumdan bir arkadaş önermişti sağolsun, isteğiniz doğrultusunda bunu da kullanabilirsiniz.