Yardım Reno 2 Z pubg kasma sorunu

Ssbenzin

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Konu açarken "yardım, acil" gibi başlıklar kullanmayınız.
Oppo reno 2z kullanmaktayım bu sorunu bir tek ben mi yaşıyorum bilemiyorum ama sırf PUBG mobile için aldığım bu telefon ilk zamanlarda eski telefonum (Samsung A70) e nazaran birkaç tık iyiydi fakat Android 10 ile birlikte Coloros 7 güncellemesi ile telefon oyunda aşırı derecede kasma yapmaya başladı 1 defa fabrika ayarlarına 1 defada factory reset atmama rağmen düzelmedi eksik olan hiçbir şey yok ama oyun aşırı derecede kasıyor çağrı merkezi ve mail yoluyla iletisimimde 3. Parti yazılımlara bir şey yapamıyoruz siz iletişime geçin onlarla diyor. Her şey iyi güzelde oppo bir dönem bu oyunun resmi turnuva sponsoruydu cihaz kare hızı denilen 60 FPS bile alamıyor aşırı denilen 40 FPS de kalıyor gfx tool yardımı ile 60 çıkartıyorum ama genede elde edilir bir performans yok.Lutfen yardımlarınızı bekliyorum

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Dostum bu sorun tek sende değil tüm çoğu Android'e oldu pubg (tencent) FPS siniri getirdi ve oppoyla gercekden ağır hamleler yaptı oppo a9 2020 den HD modu çıkardılar ve Reno 2ž lere 30 FPS siniri getirdiler bu arada gfx tool daha çok kastirir benim kendi gfx tool ayarım var istersen senle paylasabilirim gfx ayarı kendine göre yapmalısın aksi takdirde kastirir
Oppo reno 2z kullanmaktayım bu sorunu bir tek ben mi yaşıyorum bilemiyorum ama sırf PUBG mobile için aldığım bu telefon ilk zamanlarda eski telefonum (Samsung A70) e nazaran birkaç tık iyiydi fakat Android 10 ile birlikte Coloros 7 güncellemesi ile telefon oyunda aşırı derecede kasma yapmaya başladı 1 defa fabrika ayarlarına 1 defada factory reset atmama rağmen düzelmedi eksik olan hiçbir şey yok ama oyun aşırı derecede kasıyor çağrı merkezi ve mail yoluyla iletisimimde 3. Parti yazılımlara bir şey yapamıyoruz siz iletişime geçin onlarla diyor. Her şey iyi güzelde oppo bir dönem bu oyunun resmi turnuva sponsoruydu cihaz kare hızı denilen 60 FPS bile alamıyor aşırı denilen 40 FPS de kalıyor gfx tool yardımı ile 60 çıkartıyorum ama genede elde edilir bir performans yok.Lutfen yardımlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
Upvote 0

Samet Şahin

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Şimdi öncelikle selamın aleyküm oppo reno2z kullanıyorum 8 gb ram olmasına rağmen oyunda 30 FPS destekliyor config atınca 60 FPS sayacıni görmekteyim böyle bi telefonun bu kadar kötü olamaz j7 prime kullanmıyoruz burda pubgy aşırı bile Yok aşırı yüksek var yani bunun gereğini yapın şimdi bana oyun telefonu deil demeyin kötü telefon da deil sanki elimde j7 prime var geliştirici seçeneklerinde bile oyun sürücüsü Yok

Upvote 0