Reno 2Z Hindistan'dan Türkiye ROM'una dönmek

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Forumdaki birçok arkadaşımız ColorOS 7 için Hindistan ROM'una geçiş yapmış ve dönüş yapmak için oldukça zorlanmışlardı.

Eğer Reno 2Z cihazınızda sürüm numaranız C.32'den eski ise Türkiye'ye C.32 ROM'u yayınlandığından ötürü Türkiye'ye geri dönebilirsiniz.

Aşağıdaki linkten Türkiye ROM'unu indirebilirsiniz:

Hindistan ROM'una geçtiğiniz yöntemi aynen Türkiye ROM'u için de uygulamanız yeterlidir.

trcellchuck

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba bende hindan c23 yüklü bunu indirip kurduğım da 7.1 i mi alabileceğim direk

trcellchuck

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z

ilgili linkteki son sürünü şu an bilgisayarıma indiriyorum daha sınra bunu telefonuma atacağım ve telefonu kapatacağım. sonra ses kısma ve telefonu açma tuşuna basılı tutarak rom seçeğim ekranın gelmesini bekliyorum ve bu indirdiğim yazılımı seçip yüklülyorum sonrada yazılım güncellemeden işimi hallediyorum doğru mudur?

W

wittroc

Guest
ilgili linkteki son sürünü şu an bilgisayarıma indiriyorum daha sınra bunu telefonuma atacağım ve telefonu kapatacağım. sonra ses kısma ve telefonu açma tuşuna basılı tutarak rom seçeğim ekranın gelmesini bekliyorum ve bu indirdiğim yazılımı seçip yüklülyorum sonrada yazılım güncellemeden işimi hallediyorum doğru mudur?
Evet, cihazı açtığınızda tekrardan bir yükleme yapmıyor.