Çözüldü Reno 2z İnstagram hikaye donma

Mertaltun1907

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar ekim ayında aldığım Reno 2z nin instagram da hikayeleri izlerken donma sorunu yaşıyorum, güncellemeler geldiğin de düzelir gibi oldu ama kısa sürdü, oppo desteğe bunu ilettim bana internetten veyahut internet kaynaklı olabileceğini söylediler, evim de fiber internet var normal videolar izlerken hiç bir sıkıntı yok ama hikayeler de donuyor bunun bir çözümü varsa yardım ederseniz sevinirim yoksa gerçekten ben bu telefonu satıcam artık instagram hikayeler de böyle donuyor olması canımı çok sıkıyor. Çözümlerinizi bekliyorum.
Mesajlar birleştirildi:

Veyahut uygulama yazmak istemiştim

GaKKoS23

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hikaye donma sorunu bende de vardı fakat androil 10 güncellemesi ile birlikte bu durum geçti gibi

Upvote 0

trcellchuck

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar konu ünstagram ve hikaye olunca sormak istedim story bölümünden resim çekip kaydetmek istiyorum filtreli yads filtresiz kaydet dediğim de dakikalara işlem sürüyor diyor kaydetmiyor video kaydediyor ama resim kaydetmiyor neden acaba?
Mesajlar birleştirildi:

Screenshot_2020-07-26-11-33-33-62.jpg

Upvote 0

patalena

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar konu ünstagram ve hikaye olunca sormak istedim story bölümünden resim çekip kaydetmek istiyorum filtreli yads filtresiz kaydet dediğim de dakikalara işlem sürüyor diyor kaydetmiyor video kaydediyor ama resim kaydetmiyor neden acaba?
Mesajlar birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 1330
Instagram uygulamasını genel olarak desteklemiyor telefon o yüzden kendi storynizi de atsanız kaydetme de yapsanız üstünden bir kaç saat geçtikten sonra ya donuyor ya kareleniyor çok saçma gerçekten eski androidler bile böyle yapmıyordu bu sorun nasıl çözülecek hiç bilmiyorum yetkilileri açıklamasını dahi yapamıyor incelemeye gönderdik diyip duruyorlar

Upvote 0

trcellchuck

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aslında hikaye donma kasma vs sorunum yok hatta resmi paylaşsam sonrasında kaydedebiliyorum sadece paylaşmadan resimi kaydedemiyorum

Upvote 0