Reno 3 kullanıcı yorumları

hypetr

Yeni Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar Reno 3 almayı düşünüyorum, yorumlarınız neler? Özellikle kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim. Not: reno3 pro değil reno 3

W

wittroc

Guest
Şahsen ben Reno 2Z alınması tarafındayım. Şu konudan iki cihaz hakkında bilgi alabilirsiniz:

hypetr

Yeni Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
eski bi telefon almak istemiyorum, teknik özelliklerde her zaman buzdağının görünen kısmı oluyor iphonelardan bildiğim gibi, bu sebeple reno 3te kesin kararım, sadece kullananlardan da duymak istediklerim var. ona göre ya alacağım yada hiç almicam

W

wittroc

Guest
eski bi telefon almak istemiyorum, teknik özelliklerde her zaman buzdağının görünen kısmı oluyor iphonelardan bildiğim gibi, bu sebeple reno 3te kesin kararım, sadece kullananlardan da duymak istediklerim var. ona göre ya alacağım yada hiç almicam
iPhone'la karşılaştırmak pek de doğru değil. iPhone, işletim sistemi gereği büyük değerler gerektirmiyor; kamera tarafından tutun performans tarafına kadar yapay desteği var. Maalesef Android cihazlarda durum pek böyle olmadığından Reno 3 almanız pek mantıklı değil. Eğer isterseniz biraz daha bekleyin, Reno 4 serisi yakında geliyor.

hypetr

Yeni Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
demek istediğim özellikler android olsa bile bişey göstermiyor kullanıcı deneyimi daha önemli ve reno 3 kullanan insanların yorumlarını bekliyorum. reno 2z 3e göre eski telefon sonuç olarak