Reno 5 modeline ColorOS12 Android 12 geldi oluşan sorun yada olumlu yönlerini burada paylaşalım

nselcuk

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Yeni güncellemeler her zaman sorun yaratma ihtimali taşır ama en nihayetinde güncel ve yeni yazılım sürümünü çalıştırmak güvenlik ve yeni özelliklere erişim açısından daha iyidir. Pil ve performans sorunları neredeyse her telefonda yeni sürüme geçtikten sonra ortaya çıkabilir, çünkü nihayetinde fabrikadan çıkan yazılımın stabilitesinin yerini tutmazlar.

Performans sorunu ihtimalini göze alırsan yeni sürüme geçmeni tabye ederim. Ben şimdiki sorunsuz halinden memnunum, yeni özelliklere çok ihtiyacım yok dersen de 11.1 de kalman senin için daha iyi gibi.

Son karar sana kalmış tabi
Yani 12.1 de tam olarak nasıl özellikler var bilmiyorum. Animasyonlar değişmiş ve kamera arayüzü değişmiş. Kamera iyileşti ise geçmeyi düşünebilirim ama tam bilgim yok. ColorOS13 ün görüntülerine baktığımda ise bildirim paneli komple değişiyor, ColorOS 13 e kesin olarak geçerim herhalde.

Peki siz ne önerirsiniz? Kameraya önem veriyorum, ha bataryada problem çıkarmasın sizce 12.1 e güncelleyeyim mi yoksa 11.1 de kalayım mı?

birkullanıcı

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Realme
Yani 12.1 de tam olarak nasıl özellikler var bilmiyorum. Animasyonlar değişmiş ve kamera arayüzü değişmiş. Kamera iyileşti ise geçmeyi düşünebilirim ama tam bilgim yok. ColorOS13 ün görüntülerine baktığımda ise bildirim paneli komple değişiyor, ColorOS 13 e kesin olarak geçerim herhalde.

Peki siz ne önerirsiniz? Kameraya önem veriyorum, ha bataryada problem çıkarmasın sizce 12.1 e güncelleyeyim mi yoksa 11.1 de kalayım mı?
Şimdiki yazılımdan memnunsan, daha sonra istediğimde geçerim nasıl olsa diye düşünüyorsan mevcut sürümde kalmanı tavsiye ederim. Ne kadar süre sorunsuz olursa o kadar iyi.

nselcuk

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Şimdiki yazılımdan memnunsan, daha sonra istediğimde geçerim nasıl olsa diye düşünüyorsan mevcut sürümde kalmanı tavsiye ederim. Ne kadar süre sorunsuz olursa o kadar iyi.
Yanıt için teşekkür ederim yani bir problemim yok 11.1 de kalacağım. Duruma göre coloros 13 updatesi gelince 13 e geçebilirim çünkü arayüz bayağı değişiyor :)

abdullah sengun

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
APK market uygulaması çince yükleniyor.dilini nasıl değiştirilirim

Son düzenleme:

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Uzman Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Oppo reno 5 lite color os 12.1 güncellemesini yapan arkadaşlar durum nedir özellikle şarj durumu nasıl sırf şarjdan dolayı 11 sürümüyle devam ediyorum