Yardım Reno4 lite Ana ekranda ki saat ön kamera arkasında kalıyor

badbady11

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi ana ekranda saat ön kameranın arkasında duruyor sadece ucunu görebiliyorum yardımcı olursanız sevinirim

batus

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Tabi ki, bekliyorum.
aga üyenin dedigini anlamiyon mu bizim reno4 litelerde sol ust kosede kamera var o yüzden saat o kameraya takilmicak sekilde saga dogru olur bak benim screen shota saat üyenin ssin ki gibi degil biraz daha saga nedeni dedigim gibi kameranin saati engellememesi icin

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-23-21-27-36-34.jpg
    Screenshot_2021-01-23-21-27-36-34.jpg
    904.3 KB · Görüntüleme: 44
Upvote 0

icapbey

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
aga üyenin dedigini anlamiyon mu bizim reno4 litelerde sol ust kosede kamera var o yüzden saat o kameraya takilmicak sekilde saga dogru olur bak benim screen shota saat üyenin ssin ki gibi degil biraz daha saga nedeni dedigim gibi kameranin saati engellememesi icin
Sırf buna cevap vermek için üye oldum. Adam ekran görüntüsünde kameranın görünmesini bekliyor. Dalgamı geçiyor anlamadım
Mesajlar birleştirildi:

Ben bir sıkıntı görmüyorum. Her telefon'da saat çıkmaktadır. Herkes konumunu kendisi değiştirdiği için farklılık gözükebilir.
ekran görüntüsü alınca sadece resimolarak görüntü gelir zaten. resimde telefonun kamerasınımı görmeyimi düşünüyorsun. saatin olduğu yere kamera geliyor. yani saat biraz sağda olsa sorun düzelmiş olacak. bunu nasıl yapabiliriz sen onu anlat

Son düzenleme:
Upvote 0

icapbey

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi ana ekranda saat ön kameranın arkasında duruyor sadece ucunu görebiliyorum yardımcı olursanız sevinirim
Eğer Haala çözüm bulamadıysanız çözüm çok basit. Konuyu yeni gördüğüm için yardımcı olmak istedim. Geliştirici seçeneklerinde 'Çizim' grup menüsünde 'Ekran kesimi' veya 'Köşe kesimi' seçeneğinde 'cihaz varsayılanı' seçeneğini seçerseniz saat biraz yana kayıyor ve kameranın altından çıkmış oluyor
Screenshot_2024-02-28-11-32-57-36_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2~2.jpg
Screenshot_2024-02-28-11-21-42-81_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2~2.jpg

Upvote 0