Yardım Şarj sorunu

tberkdemir

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Son güncelleme den sonra şarj sıkıntısını iyice yaşamaya başladım telefonu alalı 1 2 ay oldu sadece şarj konusunda 2 gün mutluydum sonra sürekli bitmeye başladı güncellemesi de şarj optimasyonu düzeltme diyoda duzelttigi birşey yok

Marsonne

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Android 11 li olarak Aralık ayında aldım telefonu, şarjım gün sonunda en kötü 70 lerde oluyordu, son güncellemelerle telefonum iyice kendinden geçti, başka telefon kullanıyorum artık, Reno 4 lite'ımı ikinci hattımla evde bırakıyorum, akşamdan akşama internete girmek için ama sabah 100 şarjla bıraktığım telefonun az önce 57 ye düştüğünü gördüm ve sadece bekleme durumunda, 10 gündür bu şekilde kullanmadan şarj bitiyor, neredeyse hiç program kurulu değil, telefon akşama kadar tam kapsama alanında üstelik, güncellemeden önce oppo fanı olacakken güncellemeler sonrası düşmanı oldum, forumda konuları takip ettim, herşeyi denedim evet Hard reseti de denedim :) ama kötüleşmekten başka birşey olmadı.. web sayfalarında ekranı alta indirmeye çalıştığımda takılıp sayfa başına gitmeye başladı, ekran koruyucusunu bile söktüm çözüm için.. ama şunu öğrendim her Reno 4 Lite farklı sorunlar çıkarabiliyor, ben de olan başkasında yok, onda olan ben de yok.. Beklemekten başka çözüm yok gibi..

Ekleme: bu mesajı yazana kadar 54e düştü

Upvote 0