İpucu Telefonum neden yavaşlar , donar vb...

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Soru : Telefon neden yavaşlar?
Cevap: Aşırı uygulama kurulumu oyun vb kurulumlardan yavaşlayabilir.
Çözüm: Greenify gibi uygulamalar kullanarak uyutabilirsiniz Sistem uygulamalarını uyutmanızı önermem
Facebook, İnstagram, (whatsapp) vb sosyal ağ uygulamaları kasar yavaşlatailir bildirim almak gibi derdiniz yoksa uyutun benim gibi arkadaşınız yazar sonra 1 sonra niye cevab yazdın tribi yemek istemiyorsanız sms gönderin yada çaldırın deyin telefon kasılmaz batarya ömrünüzü uzun vadede artırır. Uygulamaları uyutmak greenify gibi uygulamalarla.

Soru: Telefonum çok ram kullanıyor arada donuyor.
Cevab: Kapatın yada yeniden başlatın (ilk sorudaki çözüm geçerli)

Öneri: KESİNLİKLE ACİL DEĞİLSE TELEFONU SARJDA KULLANMAYINIZ VE OYUN OYNAMAYINIZ.
%98 de çıkarabilirsiniz, yada %2 de gibi sarja takabilirsiniz ama fazl takmayın derim %15 aşağısında

Gereksz uygulamalar kurmayın bilmediğniz kaynaklardan oyun hile apk mod kurmayın. Play store harici.
Uyutma proğramları ile mesajlar telefon gibi sistem uygulamarını uyutmayın kesinlikle mesajları uyutmuştum iş başvurusunu kaçırmıştım az daha arkadaş aramasaydı :)
Uyutma programı öneridir hatalı kullanımlardan doğacak sorunlar kullanıcıya aittir.Forum ve ben sorumluluk almam. Yardımcı olabilceğim bir şey varsa yazabilirsiniz.

İYİ FORUMLAR

Son düzenleme:

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Soru : Telefon neden yavaşlar?
Cevap: Aşırı uygulama kurulumu oyun vb kurulumlardan yavaşlayabilir (Benim için geçerli değil.)
Çözüm: Greenify gibi uygulamalar kullanarak uyutabilirsiniz Sistem uygulamalarını uyutmanızı önermem
Facebook, İnstagram, (whatsapp) vb sosyal ağ uygulamaları kasar yavaşlatailir bildirim almak gibi derdiniz yoksa uyutun benim gibi arkadaşınız yazar sonra 1 sonra niye cevab yazdın tribi yemek istemiyorsanız sms gönderin yada çaldırın deyin telefon kasılmaz batarya ömrünüzü uzun vadede artırır. Uygulamaları uyutmak greenify gibi uygulamalarla.

Soru: Telefonum çok ram kullanıyor arada donuyor.
Cevab: Kapatın yada yeniden başlatın (ilk sorudaki çözüm geçerli)

Gereksz uygulamalar kurmayın bilmediğniz kaynaklardan oyun hile apk mod kurmayın. Play store harici.
Uyutma proğramları ile mesajlar telefon gibi sistem uygulamarını uyutmayın kesinlikle mesajları uyutmuştum iş başvurusunu kaçırmıştım az daha arkadaş aramasaydı :)
Uyutma programı öneridir hatalı kullanımlardan doğacak sorunlar kullanıcıya aittir.Forum ve ben sorumluluk almam. Yardımcı olabilceğim bir şey varsa yazabilirsiniz.

İYİ FORUMLAR
Efendim bisi eklemek isterim sarjda oynamak telefonu sicaklastirir hem pili bozar hemde islemciye baski yapar zorlasmaya neden olabilir