Yardım Türk Telekom mobil sorunu

Mecatronik

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhaba cihazımı 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Yakın zamanda Türk Telekom mobil uygulamsı açılmadı. Silip tekrar yüklemeye çalıştım bu sefer hiç bir şekilde indiremedim. Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradım bizim sistemizde bir sorun yok oppo yu arayın dediler. Oppo müşteri hizmetleri çağrı merkezi açılıyor ama bir süre sonra kapanıyor. Türk Telekom mobil uygulamsı için yardım talep ediyorum.

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhaba cihazımı 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Yakın zamanda Türk Telekom mobil uygulamsı açılmadı. Silip tekrar yüklemeye çalıştım bu sefer hiç bir şekilde indiremedim. Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradım bizim sistemizde bir sorun yok oppo yu arayın dediler. Oppo müşteri hizmetleri çağrı merkezi açılıyor ama bir süre sonra kapanıyor. Türk Telekom mobil uygulamsı için yardım talep ediyorum.
Merhaba @Mecatronik

Türk Telekom uygulamasına yakın zamanda bir güncelleme geldiyse ve sorun güncellemeden sonra ortaya çıkmış ise telefonunuzla alakâlı bir problem yoktur. Uygulamaya tekrar güncellemenin gelmesini beklemelisiniz maalesef. Hata düzeltme ve performans iyileştirme güncellemesini elbet göndereceklerdir.

Upvote 0