Tartışma 120 Hz ekranlı Oppo K9s tanıtım tarihi belli oldu!!!

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Özellikleri daha önceden sızdırılan Oppo K9s için tanıtım tarihi belli oldu. İşte telefonun beklenen özellikleri ve tanıtım tarihi...

Ülkemizde üretime başlayan firmalar arasında yer alan Oppo, yeni telefonu K9s ile sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Orta segmente hitap etmesi beklenen telefonun özellikleri daha önceden sızdırılmıştı.

Ayrıca yeni telefon K9 ve K9 Pro modellerinin ardından serisinin üçüncü telefonu olacak.

Oppo K9s 20 Ekim’de görücüye çıkıyor !

Çeşitli akıllı telefon üreticileri, Çin’de yaklaşan 11 Kasım alışveriş festivalinden önce telefonlarını piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

Şirket paylaştığı posterde, OPPO K9s modelinin 20 Ekim’de piyasaya süreceğini doğruladı. Aşağıda gösterilen posterde olduğu gibi, K9s önümüzdeki 11.11 indirimi sırasında diğer OPPO cihazlarıyla birlikte satışa sunulacak.

Screenshot_2021-10-15-12-14-11-81_6b579b9f7608dc3fdbc0799d8c6c4b50.jpg

Paylaşılan posterde telefonun sadece tasarım detayları belli olsa da teknik özellikleri hakkında herhangi bir bilgi yer almıyor.

Fakat geçtiğimiz aylarda TENAA’da Perm10 model numarasıyla sızdırılan telefonun Oppo K9s olması muhtemel. Cihaz Full HD+ çözünürlüğü destekleyen 6.59 inç LTPS ekrana sahip olacak. Ayrıca telefonun 120Hz ekran yenileme hızını da sunması bekleniyor.

Oppo K9s’in kamera özelliklerine baktığımızda, ön tarafta bizleri 16 Megapiksel özçekim kamerası karşılıyor. Arka tarafında ise 64 Megapiksel ana kameraya henüz özellikleri belli olmayan 8 Megapiksel ve 2 Megapiksel kamera eşlik edecek.

Xiaomi Civi‘de de yer alan Snapdragon 778G mobil işlemciden güç alan telefon; 6 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 128 GB depolama seçenekleri ile satışa sunulacak.

Android 11 tabanlı ColorOS işletim sistemi ile gelmesi beklenen telefonda; 30W hızlı şarjı destekleyen 5.000 mAh batarya yer alıyor.

K9s modeli siyah, mor ve gri renklerde gelecek. Son olarak, telefonun ülkemize gelip gelmeyeceği ve satış fiyatı henüz belli değil.

Oppo K9s’in beklenen özellikleri ;

Ekran: Full HD+, 6.59 inç ve LTPS ekran

– İşlemci: Snapdragon 778G

– Bellek ve depolama: 6 GB RAM + 128 GB depolama / 8 GB RAM + 128 GB depolama

– Arka kamera: 64 Megapiksel ana kamera + 8 Megapiksel + 2 Megapiksel

– Ön kamera: 16 Megapiksel

– Batarya: 30 W hızlı şarj desteğine sahip 5000 mAh batarya

– İşletim sistemi: Android 11 tabanlı ColorOS

Kaynak: shiftdelete.net