• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Yardım 6-8 Gb Ramli Oppo ?

producer

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5s
6-8gb ram ve güclü işlemciye sahip bir telefon arıyorum. 4-5 sene sorunsuz kullanmayı planlıyorum. Oppo veya farklı markada olabilir. Kronik sorunları olmayan bir cihaz önerirseniz sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum.
Bütçe 5000-6000Tl Civari.

Reklam

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

Agcaemir

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Kesinlikle poco f2 pro öneririm işlemcisi efsane ekranda bataryada soğutmada oppo alma derim yinede sen bilirsin

erkara_64

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben root atıp cihazı istediğim gibi yönlendirmek istiyorum diyorsan Samsung al yok ben sadece ram kapasitesi yuksek olsun oyunlarda kasmasin kamerası iyi olsun diyorsan oppo reno 3 pro derim.

Burhan Caner

Forum Moderatörü
Forum Ekibi
Moderatör
Cihaz
Reno 5 Lite
Reno 3 Pro tavsiye edenler olmuş. Almak için en uygun telefon olabilir fakat Aralık 2019 telefonu. Android güncellemesi almış bir model. Bence daha güncel bir telefon tercih edebilirsiniz. Reno 3 Pro'da tabii Android 12 ve üst sürümler alabilir ama eski telefon olduğu için en fazla 1-2 Android güncellemesi daha alacaktır.

Eray1881

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
6-8gb ram ve güclü işlemciye sahip bir telefon arıyorum. 4-5 sene sorunsuz kullanmayı planlıyorum. Oppo veya farklı markada olabilir. Kronik sorunları olmayan bir cihaz önerirseniz sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum.
Aga reno 3 pro alma eskidi o cihaz artık fazla güncelleme almaz reno 5 pro veya 4 proya bak eğer yazılımı kilitli olmasın root atabileyim veya rom seviyorsan poco f2 pro ya da mi serilerine bak ama redmi sakın alma

Enestr571

Forum Moderatörü
Forum Ekibi
Moderatör
Cihaz
A15
merhabalar

efendim telefon alacaksaniz 6-8 gb dikkat etmeniz seyler
-lcd ekran alin amoled ekranlar cok cabuk bozuluyorlar
- oyun icin almayi dusunuyorsaniz mediatek G serisini aliniz
- sadece sosyal medya kullanacaksaniz 6 gb almaniz yeterlidir
-pil kapatisenin yuksek olan bir telefonu aliniz uzun seneler dusunuyorsaniz
-Magazalardan aliniz ve garanti oldugunu dikkat ediniz
--