Tartışma A Serisine ColorOS 7 Neye Göre Geliyor?

CaptainN__

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Merhabalar sizinle beraber bir şeyi test etmek istiyorum öncelikle telefonu a5 veya a9 modeli olmayanlar bunu dikkate almasınlar ama telefonu yuksrıda belirttiğim arkadaşlar ise coloros 7 almışlar ise:
1-güncellemin geldiği saati
2.imeisinin son iki hanesini
3.imei sv sinin
Coloros7 almamışlar ise:
1.imei sv sini
2.imei son iki hanesini yazarsa çok iyi bir karşılaştırma olur
Oppo nun güncellemeyi (a serisi için) neye göre geldiğini anlarız. Cevap yazan herkese teşekkür ediyorum
Mesajlar birleştirildi:

Coloros 7 almadım
İmei sv:52
İmei son iki:89

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Her şeyden önce şunu belirteyim: IMEI SV sizin telefonunuzda bulunan yazılımın sürümünü belirtiyor. Örneğin IMEI SV'niz 52 ise A.52 sürümünü kullanıyorsunuzdur. Güncelleme aldığınız vakit IMEI SV'niz de değişiyor.​
Ben A5 2020 kullanıyorum ve güncellemeyi 15 Temmuz günü saat 18.30 civarında aldım. Aynı gün A9 2020 kullanan arkadaşım da güncellemeyi aldı. IMEI'min son iki hanesi 15.​
Ek olarak OPPO tarafından tüm seriler için güncelleme dağıtım planı OPPO Türkiye'de yer alan bilgiye göre şu şekilde açıklanıyor:​
"Not: Güncelleme yazılımları kademeli olarak yayınlanacağından tüm müşterilerimiz aynı anda Resmi Versiyonu indiremeyebilirler. Sıra numarasına göre (IMEI no) kontrollü bir şekilde ve parça parça yayınlanacak Resmi sürümler için bazı müşterilerimizin daha erken, bazı müşterilerimizin daha geç şekilde yazılımı görebiliyor/indirebiliyor olması beklenen bir durumdur."

Gzc

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Her şeyden önce şunu belirteyim: IMEI SV sizin telefonunuzda bulunan yazılımın sürümünü belirtiyor. Örneğin IMEI SV'niz 52 ise A.52 sürümünü kullanıyorsunuzdur. Güncelleme aldığınız vakit IMEI SV'niz de değişiyor.​
Ben A5 2020 kullanıyorum ve güncellemeyi 15 Temmuz günü saat 18.30 civarında aldım. Aynı gün A9 2020 kullanan arkadaşım da güncellemeyi aldı. IMEI'min son iki hanesi 15.​
Ek olarak OPPO tarafından tüm seriler için güncelleme dağıtım planı OPPO Türkiye'de yer alan bilgiye göre şu şekilde açıklanıyor:​
"Not: Güncelleme yazılımları kademeli olarak yayınlanacağından tüm müşterilerimiz aynı anda Resmi Versiyonu indiremeyebilirler. Sıra numarasına göre (IMEI no) kontrollü bir şekilde ve parça parça yayınlanacak Resmi sürümler için bazı müşterilerimizin daha erken, bazı müşterilerimizin daha geç şekilde yazılımı görebiliyor/indirebiliyor olması beklenen bir durumdur."

Daha çok bekleriz güncellemeyi 2 hafta oldu beyfendiler güncelleme yayınlicak ooo vermese de olur zaten bekliyoruz anca

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
A5 2020 ve A9 2020 modelleri için güncelleme süresi Eylül ayının sonuna kadar devam edecek; o yüzden henüz güncelleme almayan kullanıcıların beklemekten başka yapacak bir şeyleri yok maalesef.​