Tartışma A5 2020 ColorOs7 Mağdurları

CaptainN__

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Merhabalar, coloros7 yi alan arkadaşlar çektikleri sıkıntıları yazabilir mi? Bir de benim telefonuma hala gelmedi ColorOs7 gelmeyen arkadaşlarda bir yazsında sayımızı bilelim

Emircanaydogdu

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Benim durumum biraz daha kötü hiç bir şekilde telefon güncellenmiyor %25 de takılı kalıp güncelleme başarısız diyor en az 25 kez denedim tekrar indirip yine olmuyor çözümü de yok galiba kaldım öyle

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Benim durumum biraz daha kötü hiç bir şekilde telefon güncellenmiyor %25 de takılı kalıp güncelleme başarısız diyor en az 25 kez denedim tekrar indirip yine olmuyor çözümü de yok galiba kaldım öyle
Ayarlar > Uygulama Yönetimi > Uygulama Listesi > Sistem Uygulamalarını Göster > Yazılım Güncelleme Arayüzü'ne girin ve tüm dataları temizleyin (Ek olarak Yazılım Güncelleme için de aynısını yapabilirsiniz). Sonrasında telefonu yeniden başlatın ve güncellemeyi tekrardan yüklemeyi deneyin.​

Esa

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Merhabalar, coloros7 yi alan arkadaşlar çektikleri sıkıntıları yazabilir mi? Bir de benim telefonuma hala gelmedi ColorOs7 gelmeyen arkadaşlarda bir yazsında sayımızı bilelim
Ben de aynı telefonu kullanıyorum ve bana da hâlâ gelmedi. IMEI numarası sonu 84 olup güncelleme alan bir arkadaşımız var o da bu forum da fakat benim IMEI numaramın son 2 hanesi 61 olmasına rağmen hâlâ güncelleme gelmedi. Fakat forumdaki postlardan yola çıkarak bir şey fark ettim güncelleme genel olarak öğleden sonra 2 ve 4 arası saatlerde geliyor sanırsam, ama yine de tam olarak bilmiyorum güncelleme alıp post atan arkadaşlardan yola çıktım