Yardım A52 çağri

Engino

Taze Üye
Üye
Cihaz
A52
Merhabalar a52 telefonumda konusma telefonu kulağımdan çekiyorum ve çağrıyı sonlandırmak istiyorum fakat ekran halen karanlık görünüyor dolayisiyla çağrıyı kapatamiyorum. Bu durum bazen oluyor. Ne yapmalıyım sensörle mi ilgili acaba? Bazen bu şekilde takılıyor telefon

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar a52 telefonumda konusma telefonu kulağımdan çekiyorum ve çağrıyı sonlandırmak istiyorum fakat ekran halen karanlık görünüyor dolayisiyla çağrıyı kapatamiyorum. Bu durum bazen oluyor. Ne yapmalıyım sensörle mi ilgili acaba? Bazen bu şekilde takılıyor telefon
İlk önce isterseniz ana ekranda telefon yöneticisi var oradan hızlı kontrol ediniz sensörde sorun var mı yokmu teyit ediniz yoksa eğer ,telefon ekran koruyucunuz da boşluk yada kir yağ toz olup olmadığını kontrol ediniz, ekran koruyucu sunda boşluk varmı hava benzeri yada sensörü engelleyecek şekilde deforme mi dikkat ediniz.

Upvote 0

Engino

Taze Üye
Üye
Cihaz
A52
Sensörü kontrol ettim bı sıkıntı yok. Ama ekran koruyucuda da bir sıkıntı yok. Zaten sensörü de ekran koruyucu varken test ettim ekran koruyucu da sorun olsa sensör kontrolünde de sıkıntı yaşardım sanirim

Upvote 0