A9 2020 Yeni Güvenlik Güncellemesi Sorunu

Homeros

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Arkadaşlar merhaba. Cihazıma yeni bir güvenlik güncellemesi geldi 500 mb'ye yakın bir güncelleme. Güncelleme sorunsuz bir şekilde iniyor fakat yüklemeye geçtiğinde biraz yükleme ilerliyor ardından cihazı tekrar açıyor ve güncelleme başarısız oluyor. Yaklaşık 3-4 kez denedim sonuç hep aynı. Benim gibi aynı sorunu yaşayanlar oldu mu? Bu konu altında yorumda bulunurlarsa sevinirim.

LyNx06

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Aynı sıkıntı A5 2020 cihazımda bulunmaktadir acaba çözümü var mıdır ?

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar merhaba. Cihazıma yeni bir güvenlik güncellemesi geldi 500 mb'ye yakın bir güncelleme. Güncelleme sorunsuz bir şekilde iniyor fakat yüklemeye geçtiğinde biraz yükleme ilerliyor ardından cihazı tekrar açıyor ve güncelleme başarısız oluyor. Yaklaşık 3-4 kez denedim sonuç hep aynı. Benim gibi aynı sorunu yaşayanlar oldu mu? Bu konu altında yorumda bulunurlarsa sevinirim.
Sorununuz devam etmekte midir?
Sorun çözüldüyse nasıl çözüldüğünü bizimle paylaşabilir misiniz.

Homeros

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Sorununuz devam etmekte midir?
Sorun çözüldüyse nasıl çözüldüğünü bizimle paylaşabilir misiniz.
Merhaba. Aynı gün içinde birkaç kez tekrardan wifi üzerinden indirip kurmayı denememe rağmen olmamıştı. Bir sonraki tekrar indirmemi de mobil veri ile yaptım ve sorunsuz yüklenmişti. Bu güncellemenin ardılında gelen güncellemelerde ise herhangi bir sorun yaşamadım.

murat403

Taze Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
A9 2020 güncellemesini sitesinden indiriyorum ama güncelleme esnasında yüzde 5 de başarısız oldu diyor. Yüklemeyi nasıl yapmamız gerekiyor