ACİL YARDIM ID PASSCODE

tweens

Taze Üye
Üye
CİHAZIM FİND X HARD RESET ATTIM CİHAZI AÇINCA BENDEN ID PASSCODE İSTİYOR ID GİRİŞ ŞİFREMİ GİRİYORUM FAKAT OLMUYOR  :-/

ÇALINMAYA KARŞI TELEFON KORUMAM AÇIKTI BU SORUNU NASIL ÇÖZERİM TELEFONU TAMAMI İLE NASIL AÇARIM BİLEN YARDIMCI OLSUN

blacdakwn

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Bu arkadaşın durumuna bende düştüm şifreyi unuttum vs seçenekte çıkmıyor bilen bir arkadaş yokmu?

Upvote 0

Memesi

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
CİHAZIM FİND X HARD RESET ATTIM CİHAZI AÇINCA BENDEN ID PASSCODE İSTİYOR ID GİRİŞ ŞİFREMİ GİRİYORUM FAKAT OLMUYOR :-/

ÇALINMAYA KARŞI TELEFON KORUMAM AÇIKTI BU SORUNU NASIL ÇÖZERİM TELEFONU TAMAMI İLE NASIL AÇARIM BİLEN YARDIMCI OLSUN
fasboota girmeyi bilmiyosan coloros6 oluyo bu ver seçeneğine ard arda birkaç kez tıkla onay mesajı gelcek yes yada ok a bas telefon kapancak sonra pcden rom at en sonunda çıkmak için ses açma ve telefonu kapama tuşlarına basılı tut
Mesajlar birleştirildi:

CİHAZIM FİND X HARD RESET ATTIM CİHAZI AÇINCA BENDEN ID PASSCODE İSTİYOR ID GİRİŞ ŞİFREMİ GİRİYORUM FAKAT OLMUYOR :-/

hhaaaa aklıma bişi geldi telefonuna google kayıtlıysa başka bir cihazda googleye giriş yap find my deviceye gir ordan şifreyi değiştir
Mesajlar birleştirildi:

hhaaaa aklıma bişi geldi telefonuna google kayıtlıysa başka bir cihazda googleye giriş yap find my deviceye gir ordan şifreyi değiştir

Upvote 0

blacdakwn

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
bunların hiç birini ben yapamıyorum çünkü birine verdim imei sorunu için aldığım adama ayarlaryıp getireceğim dedi aldı bir gitti bu halde geri zor aldım o ne halt etti bilmiyorum yani benim google filan yollarken hepsinden çıkış yapıp sıfırlayıp vermiştim yani google vs. hiçbirşey yok kavga dövüş zorla aldım telefonu 5 ay sonra oda bu halde geldi

Ekli dosyalar

• 1604499182285.png
    1604499182285.png
    1.3 MB · Görüntüleme: 21
Upvote 0

Memesi

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
bunların hiç birini ben yapamıyorum çünkü birine verdim imei sorunu için aldığım adama ayarlaryıp getireceğim dedi aldı bir gitti bu halde geri zor aldım o ne halt etti bilmiyorum yani benim google filan yollarken hepsinden çıkış yapıp sıfırlayıp vermiştim yani google vs. hiçbirşey yok kavga dövüş zorla aldım telefonu 5 ay sonra oda bu halde geldi
bilmiyorum imei sorunu varsa nası olcak maalesef bilmiom

Upvote 0