Yardım Ağustos ayı güncellemesi reno2z

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba Ağustos Ayı Güvenlik Guncellemesi Bana Gelmedi Cihazım Oppo Reno2Z Çoğu Kişiye Geldi Bana Neden Gelemedi Acaba Bilen Varmı

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yoo aslında bir iki Ufak tefek sorun var ama sorun etmek istemiyorum onları sadece merak benimkisi.. mesela parmak izi okuyucu baya zorluyor öte yandan şarj hususunda biraz kötüleşti.. bunlar gibi.. Elif hanım..
Doğrudur genel bir şarj problemi var ortalıkta inşaallah iyileştirme güncellemeleriyle düzeltirler.
Parmak izi hafif bastırarak 1 vaya 2 saniye basılı tutun algılama daha iyi olabiliyor.

Upvote 0

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Doğrudur genel bir şarj problemi var ortalıkta inşaallah iyileştirme güncellemeleriyle düzeltirler.
Parmak izi hafif bastırarak 1 vaya 2 saniye basılı tutun algılama daha iyi olabiliyor.
Dediğim gibi çok sorun etmiyorum bu tarz şeyleri. Allah büyük sorunlar vermesin ancak şu tema konusunda çok geride bence yaa sanki kendi uygulaması değil gibi.. mesela tema yüklüyorsunuz ikonlari kafasına göre küçültüyor ve ikonlar da çok saçma

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Dediğim gibi çok sorun etmiyorum bu tarz şeyleri. Allah büyük sorunlar vermesin ancak şu tema konusunda çok geride bence yaa sanki kendi uygulaması değil gibi.. mesela tema yüklüyorsunuz ikonlari kafasına göre küçültüyor ve ikonlar da çok saçma
İkonları sonradan büyütülmüyor mu peki acaba? Sonradan büyütmeyi deneyiniz temanın kendi özelliği küçük ise sonradan büyütmeyi denediniz mi?

Upvote 0

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
İkonları sonradan büyütülmüyor mu peki acaba? Sonradan büyütmeyi deneyiniz temanın kendi özelliği küçük ise sonradan büyütmeyi denediniz mi?
Maalesef sınırda..
Mesajlar birleştirildi:

Maalesef sınırd
Acaba diyorum yüklemeden önce küçültüp yukledikyen sonra mı büyütsem.. olursa tabi

Upvote 0